Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

“Київський бал” – великий дансінг просто неба Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
2268
Культура, туризм

Фестиваль танцювальної музики, що складається з workshop соціального бального танцю, традиційного танцювального фолку, музичних і танцювальних шоу, а також платформи для креативних індустрій на вулиці, що формують емоціну атмосферу київського Подолу. Основний посил проекту «Танцюй!»

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 657 572 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Марина
Марина Ігнатуша
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
пл. Контрактова, 1, Київ

Опис

Проблема

Розвиток Києва потребує окрім зовнішніх перетворень, еволюції культурних традицій. Зберігаючи історичну неповторність міста, його колорит, є потреба у привнесенні нових вітчизняних рис, створенні платформи для відповідних європейських та світових проектів, а також культурної інтервенції Києва назовні.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

ефективним комунікаційним каналом, привабливим майданчиком як для самореалізації, так і для спільних дій. Бальний танець – міжнародний культурний бренд, який дозволяє розширити аудиторію проекту. Формат Київського балу створює культурний привід для: популяризації танцювальних співтовариств (як субкультури); презентації новацій в галузі музики; співпраці представників різних напрямків креативних індустрій щодо створення неповторної атмосфери столиці; міжнародного спілкування та співтворчості в межах співпраці міст-побратимів. Проведення Київського балу у період святкування дня міста закладає підґрунтя для формування нової столичної культурної традиції, сприяє ренесансу бальних вечорів просто неба як популярного дозвілля європейських столиць.

Ключові показники оцінки результату проекту

Обсяг та географія залучення учасників Активність публікацій у соціальних мережах та у ЗМІ Партнерство

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект не передбачає оплату за включення у програму Київського балу з боку його учасників. Орієнтовний обсяг учасників програми – до 3 тисяч танцюристів. Аудиторія глядачів – 60 тисяч (за два дні) безпосередньо на площі, контакти завдяки соціальним мережам та ЗМІ – 5 млн. Міжнародна складова – 5 країн (міста-побратими Києва). У проекті беруть участь діти з особливими потребами. У програмі передбачаються заходи, спрямовані на підтримку Київського міського центру для дітей з інвалідністю.

Бюджетна ефективність проекту

Проект передбачає дольове бюджетне фінансування з перспективою на самоокупність за рахунок продажів спонсорських пакетів та рекламних площ

Інформація про інноваційність проекту

Серед інновацій: авторська розробка форматів – міський танцювальний парад, битва кавер-бендів, медіа-проект “Go! Together!” (одночасний флешмоб в різних містах) Сама композиція програми є оригінальною та авторською

Інформація про співфінансування

Усі інші витрати на організацію заходу беруть на себе організатори та партнери заходу.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Листопад 2019 – направлення запрошень потенційним міжнародним партнерам, визначення партнерських організацій-партнерів за кордоном Січень-березень - розповсюдження інформації про проект, формування кола потенційних учасників, укладення меморандумів про співпрацю Березень – узгодження технічного проекту (сценічний комплекс, інфраструктура, локації) Березень-травень – проведення відбіркових конкурсів щодо участі у проекті (вокальний конкурс, кавер-бенди, кастінг танцювальних команд) Березень-травень – постановка проекту та його рекламна кампанія 27-27 травня – зведені репетиції на площі 30-31 травня – програма Київського балу Червень – пост рекламна кампанія

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Погодні умови Форс-мажорні ситуації

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".