Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Ремон спортивної зали школи-інтернату № 5 для дітей з вадами зору Брав участь

Доданий
28.02.2019
Номер
295
Освіта

Ремонт спортивної зали школи-інтернат № 5 для дітей з вадами зору (незрячі, слабозорі) для розвитку спорту та ведення здорового способу життя. Спортивна зала не ремонтувалася вже 25 років. Завдяки впровадження проекту будуть створені макстмально комфортні та безпечні умови для проведення занять фізичною культурогю та корекційно-розвиткової роботи.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
396 201 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Вишгородська, 35, Київ

Опис

Проблема

Діти з порушенням зору потребують сучасного спортивного залу. Основною проблемою, на вирішення якої, спрямовано проект є невідповідність існуючого технічного стану спортивної зали школи-інтернат № 5 сучасним технічним стандартам та вимогам безпеки для занять фізичною культурою та корекційно-розвитковими заняттями. Спортзал, який експлуатується протягом багатьох років, перебуває у незадовільному технічному стані та потребує ремонту. Санітарно-технічний стан приміщення не відповідає чинним стандартам, що призводить до неналежної підготовки учнів до занять фізичною культурою і спортом. Оздоблення стелі, підлоги та стін потребує відновлення.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Ремонт спортивної зали дасть змогу ефективніше проводити заняття з фізичної культури, ЛФК, спортивних заходів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Створення умов для заняття спортом, орієнтація в просторі, правильної постави, координація рухів, зміцнення свого здоров'я.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Реалізація програми оздоровлення дітей школи, залучення родин до сімейного дозвілля, організації спортивних змагань, родинних свят, спартакіад для дітей та дорослих з обмеженими можливостями.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації даний проект не буде потребувати подальшого фінансування.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Придбання будівельних матеріалів. Фарбування стелі, підлоги, стін спортивної зали. Заміна окремих дощик у підлозі. Вивіз будівельного сміття.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".