Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасним дітям - сучасна їдальня Брав участь

Доданий
28.02.2019
Номер
305
Освіта

На сучасних дітей перше враження складає візуальне сприйняття. Даним проектом планується осучаснити місце харчування, облаштувати лінію роздачі гарячого харчування, меблів та якісного обладнання для приготування ще смачніших страв.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
599 968 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Богатирська, 2В, Київ

Опис

Проблема

Гаряче харчування дітей під час перебування в школі є однією з важливих умов підтримання їх здоров'я і здібності до ефективного навчання. Хороша організація шкільного харчування веде до поліпшення показників рівня здоров'я населення, і в першу чергу дітей, враховуючи, що в школі вони проводять більшу частину свого часу. Тому харчування є одним з важливих факторів, що визначають здоров'я підростаючого покоління. Повноцінне і збалансоване харчування сприяє профілактиці захворювань, підвищенню працездатності і успішності, фізичному і розумовому розвитку дітей та підлітків, створює умови для їх адаптації до сучасного життя.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановлення сучасної лінії роздачі гарячого харчування, оновлення обладнання для її приготування, осучаснення меблів в їдальні для комфортного перебування.

Ключові показники оцінки результату проекту

Забезпечення гарячим харчуванням на оновленому обладнанні учнів, педагогів та співробітників школи. Оновлення простору їдальні новими меблями.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Популяризація здорового харчування серед молоді, попередження захворюваності ЖКТ. Доступність для школярів, вчителів та адміністрації школи, співробітників, батьків учнів.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування після реалізації

Інформація про інноваційність проекту

Відсутня

Інформація про співфінансування

Відсутня

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Оголошення тендеру, тендерні закупівлі, встановлення обладнання.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".