Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Здорові та щасливі. Фізкультурне обладнання для ДНЗ №587. Реалізований

Доданий
28.02.2019
Номер
315
Освіта

Актуальним для дошкільного закладу є формування, збереження, зміцнення, відновлення здоров'я дітей через комплекс фізкультурно-оздоровчих заходів.
Прагнемо створити сучасне, фізкультурно-оздоровче середовище, щоб діти отримували задоволення від рухової активності; діставали насолоду від виконання фізичних вправ і досягнутих результатів; відволіклися від сучасних гаджетів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
240 156 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Святошинський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Академіка Булаховського, 32А

Опис

Проблема

Створення умов для проведення якісного, цікавого, безпечного фізичного процесу діяльності дошкільників – є запорукою виховання здорової і щасливої дитини. У закладі дошкільної освіти практично відсутній сучасний спортивний інвентар і це впливає на якість освітнього, виховного процесу. Заняття з фізичного виховання проходять без 100% ефективності. Придбання нового, сучасного, спортивного обладнання, яке відповідає стандартам безпеки, буде впливати на формування здорового способу життя у дітей, викликатиме бажання займатися фізкультурою.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Придбання сучасного, мобільного, безпечного спортивного обладнання для якісного фізичного виховання дошкільників. Організація роботи з фізичного виховання відповідно вимогам сучасності.

Ключові показники оцінки результату проекту

Покращення якості проведення занять, зміцнення здоров’я, підвищення захисних властивостей організму до різних захворювань. Зниження соціальної ізоляції дітей з особливими потребами. Спільна взаємодія дітей з різними рівнями соціальних та фізичних можливостей. Можливість проведення спортивних свят, розваг, змагань із залученням батьків, дітей з інших закладів освіти. Спілкування батьків з дітьми завдяки спільному проведенню дозвілля. Відволікання дітей від сучасних гаджетів.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект спрямований на залучення всіх дітей до безоплатного активного відпочинку та оздоровлення, незалежно від фінансової спроможності батьків; залучення дітей з особливими потребами до соціалізації; зміцнення сім’ї, завдяки спільно організованому дозвіллю.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додаткового фінансування.

Інформація про інноваційність проекту

Інноваційний проект.

Інформація про співфінансування

Відсутнє

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1.Закупівля спортивного обладнання та інвентарю. 2.Встановлення обладнання.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Вітсутні.

Фотографії

Експертна оцінка

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".