Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

СТОП_Булінг(цькування) На реалізації

Доданий
28.02.2019
Номер
328
Освіта

Проведення антибулінгових тренінгів для дітей, вчителів та батьків з метою сформувати негативне відношення до шкільного насильства; профілактики та протидії цькуванню в школах; підвищення рівня емоційного інтелекту у дітей; сприяння налагодженню дружніх відносин. Спільна праця психологів, педагогів та юристів, застосування сучасних методик роботи з колективами, інтерактивна ігрова форма занять.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
131 794 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Голосіївський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Михайла Стельмаха, 9

Опис

Проблема

Поширення булінгу (цькування) серед дітей у закладах освіти. За статистикою близько 70% дітей стикалися з цим явищем, з них кожен четвертий вважає себе жертвою булінгу. При цьому майже половина дітей не розповідали про це батькам, не реагували на ці факти, не намагалися допомогти, вважаючи цю поведінку нормою або боячись опинитися на місці жертви. Рівень знань дорослих щодо психологічних та юридичних аспектів булінгу також найчастіше є недостатнім. Існує необхідність розвитку компетенцій і вироблення навичок щодо профілактики і протидії булінгу, особливо у зв'язку з набуттям чинності 19.01.2019 Закону України щодо протидії булінгу, який це явище визнав адміністративним правопорушенням і передбачив санкції зокрема для дітей з 16 років та батьків малолітніх і неповнолітніх дітей-булерів

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Розгортання на державному рівні програми профілактики та подолання булінгу (цькування) серед дітей вимагає об’єднання спільних зусиль і потребує впровадження в навчально-виховний процес відповідних заходів, спрямованих на протидію цьому явищу. Проведення інтегрованих інтерактивних занять з усіма учасниками освітнього процесу (дітьми, вчителями та батьками), які об’єднують знання у сфері дитячої психології, педагогіки та юриспруденції, і є одними із основних профілактичних заходів. Крім того, ці тренінги нададуть можливість дітям побачити і розвинути свій потенціал, повірити в свої сили, на практиці впоратися зі страхами, навчитися бути успішними в діяльності і спілкуванні без насильства, сформувати навички самозахисту у кризових ситуаціях.

Ключові показники оцінки результату проекту

Формування у дітей та дорослих розуміння поняття булінгу (цькування), його ознак, учасників та різновидів. Оволодіння практичними навичками розпізнавати та протидіяти булінгу. Підвищення толерантності і профілактика конфліктів в міжособових стосунках. Розвіювання міфів, що булінг - це норма поведінки, дитячі пустощі. Роз'яснення норм законодавства, що це насильницька поведінка, відповідальність за яку несуть діти з 16 років та їх батьки у разі, якщо вони цього віку не досягли.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект передбачає проведення 100 тренінгів, з них: 80 тренінгів для дітей (близько 2500 дітей), 10 тренінгів для вчителів (не менш 500 осіб), 10 тренінгів для батьків (не менш 500 осіб).Зазначені тренінги будуть проводитися на базі шкіл Києва, а також на базі бібліотек Голосіївського району для всіх бажаючих, дітей та дорослих, цілком безкоштовно. До роботи будуть залучатися професійні психологи та юристи, які зможуть надати допомогу та проконсультувати з питань дитячого насильства.

Бюджетна ефективність проекту

не потребує подальшого фінансування

Інформація про інноваційність проекту

Комплексна робота психологів та юристів, всебічний підхід до розв'язання проблеми, з врахуванням положень нових нормативно-правових актів у цій сфері; пропозиції адекватних форм вирішення питання насильства серед дітей у шкільному середовищі; використання авторських методик професіоналами своєї справи, не байдужими до створення справжнього безпечного середовища для наших дітей.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

немає

Фотографії

Експертна оцінка

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".