Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Правовий експрес Неможливо реалізувати

Доданий
01.03.2019
Номер
365
Громадянське суспільство

Розміщення в поїздах рухомого складу київського метрополітену матеріалів (друкованих і аудіо-матеріалів) правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
310 050 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Олена
Олена Мацюк
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Перемоги, 25

Опис

Проблема

Українське суспільство потерпає від несправедливості, основною причиною якої є відсутність обізнаності людей про їхні права, та шляхи їх захисту. Одним із інструментів подолання правової необізнаності громадян та з метою підвищення рівня правової свідомості суспільства Кабінетом Міністрів України запроваджено проект Міністерства юстиції «Я маю право!» та введено в дію систему безоплатної правової допомоги. Ми вважаємо, що реалізація нашого проекту, зможе привернути увагу суспільства до проекту «Я маю право!» та надасть можливість отримання безоплатної правової консультації за номером «гарячої лінії» - 0 800 213 103, або самостійно знайти необхідну інформацію на сайті проекту за посиланням: pravo.minjust.gov.ua, чи скористатися послугами системи вторинної безоплатної правової допомоги.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Київський метрополітен є найбільш популярним транспортом у місті Києві. Щодня метрополітеном користується більше 2,5 млн. киян та гостей столиці. Кожен із них проводить на станціях метрополітену близько 8 хвилин. Статистика показує, що Реклама в метро сьогодні - це оперативна і цікава інформація для киян і гостей столиці. 95 % пасажирів цікавляться рекламою, а 80% з них, як правило, звертаються по телефонах і адресах, які вони взнали завдяки розміщеним в метро рекламним повідомленням. То ж подібне інформування є найбільш ефективним способом привернення уваги суспільства до правової обізнаності та стимулювання до захисту своїх порушуваних прав.

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищення правової обізнаності, одержання громадянами безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект спрамовано на підвищення правової обізнаності киян. Проект доступний для всіх пасажирів метрополітену

Бюджетна ефективність проекту

Проект не потребує подальшого фінансування після реалізації

Інформація про інноваційність проекту

Аналогічних проектів в україні - не реалізовувалось

Інформація про співфінансування

не заплановано

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Моделювання, макетування та друк візуалізаційної складової проекту (інтер'єр вагонів, буклети, плакати тощо). 2. Виготовлення та монтаж інтер'єру вагонів. 3. Створення сценаріїв і запис аудіороликів. 4. Презентація "Провового експресу". 5. Робота "Правового експресу".

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Не виявлено

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент транспортної інфраструктури ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".