Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Зробити благоустрій та озеленення території КМКЛ №1 Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
01.03.2019
Номер
380
Охорона здоров'я

Висадка дерев, квітів та встановлення сучасних лавочок на території КМКЛ №1 сприятиме швидшому одужанню пацієнтів. Щороку тут лікуються близько 30 тис. осіб. З них багато потребують реабілітації після інсульту, інфаркту, оперативних втручань різного плану; отримують безкоштовну допомогу Герої війни, чорнобильці, інваліди тощо. Тут необхідна гарна інфраструктура.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
шосе Харківське, 121

Опис

Проблема

Недостатня кількість зелених насаджень, квітів, куточків природи на території лікарні.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення сучасного природного оазису: встановлення лавочок, висадка дерев, кущів, квітів допоможе створити гарний настрій хворим та швидше одужати. Перебуваючи в стаціонарі, вони зможуть прогулятись навколо зеленої квітучої території та отримати естетичну насолоду, сфотографувати красу навколо себе. Лікарня існує понад 60 років, вона є однією з найбільших за кількістю ліжок. За рік тут обслуговується 30 тис пацієнтів. Нещодавно тут відремонтовано та відкрито декілька нових операційних відділень, саме на часі благоустрій території. Поруч тут розвинена інфраструктура: магазини, парк Партизанської слави, пологовий будинок, жіноча консультація та поліклініка, тож, багато мамочок з дітками прогулюються щодня повз лікарню. Багато людей оцінять цей проект.

Ключові показники оцінки результату проекту

результат по достоїнству оцінить громада міста Києва:  лікарі, , пацієнти Київського міського медичного центру "Академія здоров'я людини" та КМКЛ №1

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

ефективність проекту висока, адже для реалізації будемо залучати пацієнтів, які обслуговуються в лікарні, привертати увагу районних медіа. А те, що на території лікарні з’явиться ще одна зелена квітуча зона – мотивуватиме хворих швидше одужувати та мати жагу та силу до життя.

Бюджетна ефективність проекту

Реалізований проект дозволить менше хворіти мешканцям! Після реалізації проекту будемо втілювати в життя інші соціально важливі об'єкти з

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".