Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Бібліотек@: час дій - час змін Реалізований

Доданий
01.03.2019
Номер
382
Освіта

Проект розкриває необхідність залучення шкільної бібліотеки до нової інформаційної діяльності. Прагнемо створити інноваційну бібліотеку, обладнану відповідними інформаційними засобами, для роботи в SMART просторі, використовувати всесвітню мережу Internet для навчання учнів, вчителів та громади.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
352 950 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Валентина
Валентина Заболотна
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Полярна, 8В

Опис

Проблема

Нова реформа освіти під впливом процесів інформатизації змінює завдання реалізації освіти. Важливим засобом втілення в життя цих завдань являється і шкільна бібліотека. Сьогодні інформаційна підтримка, яку здійснює шкільна бібліотека, може бути реалізована тільки в об'єднанні традиційних фондів (друкованих) та електронних ресурсів, перетворюючи бібліотеку в сучасний інформаційний медіа-центр. Для здійснення мети необхідно переобладнати бібліотеку новими сучасними електронними засобами та ресурсами, мультимедійним комплексом та сучасними меблями.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення умов для інтелектуального та культурного розвитку учнів. Створення платформи для інтерактивного навчання та творчості, проведення культурно-освітніх заходів. Популяризація читання, сприяння самоосвіті, проведення вебінарів. Сучасний бібліотечно-інформаційного центр в школі виконує функції інформаційного, ресурсного, культурного, освітнього, соціокультурного центру, він дасть змогу залучати батьків, випускників, громадськість до активної співпраці не лише через друковані видання, а й через веб-сторінки відомих сайтів, сприятиме підвищенню соціально-культурного рівня учасників навчального-виховного процесу.

Ключові показники оцінки результату проекту

1. Підвищення якості освіти, всебічний розвиток учнів та інформаційне забезпечення педагогів НУШ. 2. Перетворення бібліотеки в сучасний соціокультурний центр освітнього середовища. 3. Підтримка культурних ініціатив школярів та надання можливостей для їх реалізації. 4. Підтримка культурних ініціатив школярів та надання можливостей для їх реалізації. 4.Створення території для реалізації творчих людей мікрорайону, сприяння самоосвіті батьків.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект буде корисним для учасників освітнього процесу , громади мікрорайону

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування. Закладення в бюджет проекту 20% від вартості для упередження здорожчання обладнання.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Списання та демонтаж старих меблів, підготовка до встановлення нових меблів. 2. Закупівля нових сучасних меблів та мультимедійного обладнання. 3. Встановлення книжкових стелажів, комп'ютерних столів, стільців, диванчиків. 4. Встановлення та налаштування технічного обладнання (комп'ютери, проектор, Smart дошки, тощо). 5. Розробка плану заходів, які можливо втілити завдяки зонованому приміщенню та новому обладнанню.

Експертна оцінка

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".