Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Миротворчість. Ціна миру" КПДЮ Брав участь

Доданий
01.03.2019
Номер
403
Громадянське суспільство

Активізація миротворчого та волонтерського руху дітей та дорослих через участь у тематичних майстер-класах, тренінгах, екскурсіях, ток-шоу, конференціях. Залучені спікери - люди, дотичні до миротворчості (військові, журналісти, психологи, юристи, громадські активісти, лікарі, волонтери). Допомога у професійному самовизначенню дітей у сфері миротворчої діяльності.

Бюджет
120 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Загальноміський проект
Адреса
вул. Лаврська (Івана Мазепи), 13, Київ

Опис

Проблема

Формування громадянських компетентностей, зокрема миротворчих, цілковито відсутнє в освіті дорослих і вузько представлена в освіті дітей. Через це миротворчість сприймається як виключно військова діяльність. Проте її можливості значно ширші. Проект покликаний розкрити різні аспекти явища миротворчості та відповідає меті миротворчої освіти – "просування ідей миру і ненасильницького вирішення конфліктів через навчання, підтримку формування і розвиток місцевих громад".

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Впровадження миротворчої освіти, яка просуває культуру миру через розвиток знань, навиків, ставлення та цінностей, які сприяють ненасильницькому розв’язанню конфліктів у громаді. Пошук дієвих форм миротворчої неформальної освіти дітей та дорослих. Реалізація передбачає: майстер-класи, ток-шоу, конференції за участі військових, журналістів, громадських активістів, волонтерів, тренінги з медіації, толерантності, безпеки життєдіяльності, основ самозахисту, конфліктології, правової грамотності, екскурсії до Національної гвардії, Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка, Представництва ОБСЕ в Україні. Випуск та розповсюдження серед закладів середньої та позашкільної освіти практичного посібника "Миротворчість. Ціна миру".

Ключові показники оцінки результату проекту

1. Запровадження запропонованих форм в освітній процес. 2. Вступ випускників проекту до профільних закладів вищої освіти. 3. Запити освітян щодо проведення тематичних заходів в рамках здійснення миротворчої освіти.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Участь у проекті - безоплатна. Проект передбачає залучення учасників за допомогою реєстрації через Google-form на сайті КПДЮ. Запланована кількість: 200 дітей та 100 дорослих. Інформація про заходи проекту висвітлюватимуться на сайті Палацу та партнерів проекту, у мережах Facebook, Instagram.

Бюджетна ефективність проекту

Вартість навчання одного учасника: ~ 422 грн на 12 івентів. Наприклад, вартість тренінгу з медіації складає 3000-10000 грн.

Інформація про інноваційність проекту

1. Спільне здобуття миротворчих та громадянських компетентностей дітьми та дорослими. 2. Розширення кордонів сприйняття миротворчої діяльності як активної громадянської позиції.

Інформація про співфінансування

Витрати на інформаційне забезпечення проекту, часткову оплату освітніх послуг покладає на себе Київський Палац дітей та юнацтва. Екскурсії до в/ч Національної гвардії України, Військового інституту КНУ ім. Шевченка - за рахунок партнерів.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Укладання домовленостей з партнерами проекту Грудень 2019 (М. Київ) 2. Майстер-класи, тренінги, ток-шоу Січень 2020 – травень 2020 (КПДЮ, заклади-партнери) 3. Екскурсії Березень 2020 – квітень 2020 (в/ч Нацгвардії, Військовий інститут КНУ ім. Шевченка, Представництво ОБСЕ в Україні) 4. Укладання та випуск практичного посібника «Миротворчість. Ціна миру» Січень – квітень 2020 (КПДЮ) 5. Конференція «Миротворчість. Ціна миру» Травень 2020 (напередодні Міжнародного дня миротворців - 29 травня) (КПДЮ)

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1. Низька мотивація потенційних учасників щодо участі у проекті 2. Можлива заміна спікерів з актуальних обставин. 3. Здорожчання вартості поліграфічних послуг, оргтехніки.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".