Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Спортивний простір на вулиці Володі Дубініна, 16 Брав участь

Доданий
02.03.2019
Номер
421
Спорт

Футбольне поле, що знаходиться за адресою: вулиця Володі Дубініна, 16 має стати чудовим місцем для спортивного дозвілля, що включатиме розвиток спорту та популяризацію здорового способу життя серед мешканців Голосіївського району.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
965 470 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Голосіївський
Адреса установи/закладу, будинку
Володі Дубініна вулиця, 16

Опис

Проблема

Існуюче футбольне поле за адресою: вулиця Володі Дубініна, 16 знаходиться у занедбаному стані, а тому потребує комплексної реконструкції. Наразі велика увага приділяється пропаганді здорового способу життя, спортивному вихованню дітей та молоді. А відновлення зазначеного футбольного поля зможе забезпечити розвиток фізичних і морально-вольових здібностей різних вікових груп населення. До того ж, для дітей це ще й змістовне дозвілля. На оновлене футбольне поле чекають усі мешканці Голосіївського району.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Оновити футбольне поле із забезпеченням: сучасного штучного покриття з нанесенням відповідної розмітки для футболу, сучасного обладания, розмітки, освітлення тощо. Корисність цього проекту полягає у можливості проведення командних змагань, тренувань, турнірів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Всебічний розвиток молоді Голосіївського району

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Результати реалізації проекту будуть загальнодоступними

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування після реалізації проекту

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1.Демонтувати існуючих застарілі конструкції; 2.Будівництво основи для покриття; 3.Укладення сучасного штучного покриття з нанесенням відповідної розмітки для футболу; 4.Влаштування огорожі; 5.Монтаж сучасного спортивного обладнання; 6.Перевірка якості проведених робіт по реконструкції футбольного поля. 7.Введення в експлуатацію

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Зміна вартості проекту передбачена обов’язковим резервом у кошторисі проекту

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".