Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Капітальний ремонт існуючого дитячого майданчика На реалізації

Доданий
02.03.2019
Номер
423
Публічний простір

Оновлення дитячого майданчика новими, сучасними, екологічними та розвиваючими комплексами.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
180 420 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Святошинський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Рахманінова, 30/13

Опис

Проблема

Існуючий майданчик виконаний за типовим проектом радянських часів. Конструкції зносилися та застаріли., потребують заміни на сучасні та безпечні. Недивлячись на зусілля мешканців будинку з утримання їх в належному стані (ремонт, зварювання, фарбування тощо), вони приходять в непридатність та можуть нести загрозу здоров'ю дітей. Також відсутнє ігрове обладнання для самих маленьких. Майданчик весь час є спільним простором з іншими будинками (вул..Бахмацька,10 та вул. Клавдієвська 23/15 та інш.) та, до недавнього часу, був єдиним улюбленим місцем для малечі мікрорайону.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується: встановити нові дитячі ігрові комплекси, виготовлені за новітніми технологіями та заходами безпеки, а також з урахуванням віку дітей та їх уподобань.

Ключові показники оцінки результату проекту

Не дивлячись на те, що майданчик знаходиться в відокремленій (існує паркан), зручній зоні (є можливість спостерігати за дітьми з вікон будинків, тінистий та достатньо просторий), на даний час він стоїть майже порожнім, бо дітям вже нецікаво.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Встановлення нового обладнання на дитячому майданчику зацікавить дітей з найближчих будинків, а також наявність поруч ЗОСШ№162 надасть дітям можливість після уроків активно проводити час.

Бюджетна ефективність проекту

Не потрібує подальшого бюджетного фінансування.Утримання майданчику було і залишається за рахунок мешканців будинку вул. Рахманінова30/13.

Інформація про інноваційність проекту

Нове обладнання відповідає сучасним потребам дітей для їх розвитку та здоров’я.

Інформація про співфінансування

Можлива співучасть мешканців будинку в роботах, а саме: демонтаж старих конструкцій; передпроектні дослідження, розробка проектно-кошторисної документації.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Передпроектні дослідження 2019 рік; 2. Розробка проектно-кошторисної документації 2019 рік; 3.Закупівля матеріалів, обладнання 1 квар. 2020 року; 4. Виконання робіт 2 квар. 2020 року; 5.Технічний нагляд, авторський нагляд 2020 рік.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Недостатня кількість голосів при голосуванні за проект.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".