Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Шкільна ліга - спортивний комплекс "Вирлиця" Реалізований

Доданий
02.03.2019
Номер
452
Спорт

На території гімназії № 237 знаходиться спортивна площадка у незадовільному стані.Втілення проекту зумовить створення спортивно-оздоровчого шкільного комплексу для великого та малого тенісу європейського рівня.Спортивний комплекс стане осередком здорового способу життя для школярів і мешканців району. Також, це буде база тренувань для команд,проведення спортивних змагань

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
996 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
Архітектора Вербицького вулиця, 28г

Опис

Проблема

Дарницький район є найбільш населеним районом у місті,але однією з проблем можна вважати відсутність сучасних шкільних спортивно-оздоровчих комплексів.Через аварійний стан даного шкільного майданчику понад 1600 учнів двох шкіл позбавлені можливості повноцінно займатися спортом та освоювати шкільну освітню програму.Новий сучасний спортивний комплекс спонукатиме учнів більш активно займатися спортом,набувати навичок у процесі фізичної підготовки та надасть можливість розвитку спортивних секцій.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проект спортивного шкільного комплексу буде відповідати стратегічному розвитку "Освіта-2020" й передбачає встановлення на спортивному комплексі сучасних потужних прожекторів, належним чином облаштованого штучного покриття, встановлення тенісної стойки, стола для великого та малого малого тенісу,сидінь з навісами для глядачів, встановлення атлетичного комплексу,встановлення інфомаційного табло для результату ігор та встановлення огородження спортивного комплексу.

Ключові показники оцінки результату проекту

Мережа навчального закладу, де пропонується даний проект з кожним роком збільшується. Тобто,насьогодні на новий шкільний спортивний комплекс "Вирлиця"чекають понад 2000 дітей без урахування інших верств населення.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

спортивний комплекс буде загальнодоступним для дітей гімназії та мешканців даного мікрорайону.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації данного проекту спортивний комплекс буде потребувати подальшого фінансування та підтримки.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1.Демонтаж старих конструкцій. 2.Встановлення штучного покриття спортивного комлексу. 3.Встановлення тенісної стойки. 4.Встановлення сітки для великого тенісу. 5.Встановлення стола для малого тенісу. 6.Встановлення енергоефективних прожекторів. 7.Встановлення лав з накриттям.. 8.Встановлення інформаційного табло. 9.Встановлення атлетичного комплексу. 10.Розмітка спортивного комплексу. 11.Огородження спортивного комплексу.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

збільшення ціни на необхідні матеріали та обладнання

Фотографії

Експертна оцінка

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".