Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

 Сучасній школі - сучасну техніку. Реалізований

Доданий
18.02.2019
Номер
50
Освіта

 Проект передбачає укомплектування навчальних кабінетів, кабінетів адміністрації, бібліотеки необхідним сучасним мультимедійним обладнанням для максимально ефективного використанні новітніх інформаційних, комунікаційних та інтерактивних технологій адміністрування та навчання, що дасть можливість покращення якості надання освітніх послуг.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 949 820 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Героїв Сталінграда, 39Г

Опис

Проблема

Матеріально технічна база НВК №240 "Сщціум" морально і фізично застаріла і не відповідає сучасним вимогам. Для повноцінного впровадження інформаційно-комунікаційних та цифрових технологій в освітньому процесі необхідно змінити матеріально технічне оснащення робочих місць працівників ЗЗСО

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для створення умов  покращення надання освітніх послуг необхідне укомплектування навчальних кабінетів на кожній предметній кафедрі, кабінетів адміністрації, бібліотеки необхідним сучасним комп’ютерним та мультимедійним обладнанням для максимально ефективного використання новітніх інформаційних, комунікаційних та інтерактивних технологій адміністрування та навчання.

Ключові показники оцінки результату проекту

Перехід на якісно новий рівень організації документооббігу, комунікації, навчання, викладання усіх шкільних дисциплін, позакласної роботи та дозвілля учнів.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Забезпечення оптимізації документообігу, співпраці, візуалізації та доступності навчального матеріалу з використанням інноваційних технологій та засобів навчання 

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування. Закладення в бюджет проекту 20% від вартості для упередження здорожчання технічного

Інформація про інноваційність проекту

Модернізація матеріально технічного оснащення робочих місць вчителів та адміністрації дасть можливість використання новітніх цифрових технологій в освітньому процесі, як під час навчання предметів, здійснення досліджень, індивідуального навчання, так і під час взаємодії учнів, батьків, учителів, оптимізації електронного документооббігу.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

 Закупівля обладнання. Монтаж, кріплення проекторів, магнітних дошок. Встановлення та налаштування мультимедійного та комп'ютерного обладнання у навчальних кабінетах.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Подорожчання комп’ютерної техніки та монтажних налагоджувальних робіт більш ніж на 20% закладеної в бюджет суми вартості проекту.

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".