Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ВЗАЄМОДІЯ: «Придбання музичного обладнання для ДНЗ № 500 "Абетка"» На реалізації

Доданий
02.03.2019
Номер
500
Освіта

Отримання для забезпечення навчального процесу зазначеного закладу освіти необхідного музичного та навчального обладнання є важливою подією, як в житті дитячих садочків так і в напрямку розвитку державної культурної політики. Адже найголовніша інвестиція, яка може бути в Україні це інвестиція в майбутнє, в талановитих дітей, в українське мистецтво та культуру.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
81 288 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Юлія
Юлія Ярмоленко
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Олександра Мишуги, 3Б, Київ

Опис

Проблема

Відсутність відповідної музичної апаратури, яка необхідна для організації гуртків та проведення культурно-мистецьких заходів . Для озвучування використовується музична апаратура, яка вже багато разів ремонтувалась, технічно застаріла, якість і потужність звуку не відповідає потребам. В гуртках клубів музично- вокального спрямування займається більше 40 дітей та молоді Дарницького району. На жаль, технічне забезпечення дуже застаріле і несправне, а бюджетне фінансування на зміцнення матеріально-технічної бази, а саме придбання обладнання та матеріалів відсутнє. З метою проведення занять на належному рівні, керівники гуртків звертаються з проханням до батьків проносити з дому апаратуру та інше обладнання.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Необхідно придбати професійне музичне обладнання.

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищення та створення нового рівня навчально-виховного процесу в ДНЗ.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Одним із основних завдань для нас, є розвиток та збереження музичної освіти, яка стане доступна для кожної дитини міста.

Бюджетна ефективність проекту

Даний проект не потребує подальшого фінансування.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

відсутні

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".