Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Благоустрій прибудинкової території та дитячого майданчика по вул. Вірменській 3,5,5а Брав участь

Доданий
02.03.2019
Номер
506
Комунальне господарство, енергозбереження

Даний майданчик є єдиним місцем дозвілля для мешканців трьох будинків. Необхідно реконструювати вищеназвану зону відпочинку для людей різних вікових категорій.
В умовах гострої нестачі зелених зон і громадських просторів для відпочинку і дозвілля у нашому мікрорайоні, дуже важливо відновити дитячий майданчик і наповнити його безпечною інфраструктурою, що сприятиме фізичному розвитку дітей.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Вірменська, 3, Київ

Опис

Проблема

За 35 років існування майданчик став небезпечним для користування. Внаслідок великої щільності заселення будинків санітарний стан площадки незадовільний: бетонні конструкції в аварійному стані, вигулюються собаки, розпивають алкоголь, автомобілі паркують на газоні, в наслідок чого виникає загроза життю і здоров’ю дітей та мешканців 602 квартир. Даний проект дозволить убезпечити дозвілля на відкритому повітрі, врахувати інтереси мешканців мікрорайону щодо захисту та благоустрою зелених територій загального користування.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення робіт з благоустрою, встановлення металевого паркану, демонтаж аварійних залізобетонних конструкцій, встановлення гойдалки-лави з навісом, тенісного столу, сміттєвих урн, озеленення території.

Ключові показники оцінки результату проекту

Цей проект враховує інтереси 2000 мешканців, що проживають в прилеглих домах. Реконструкція майданчика дозволить збільшити кількість зон для родинного відпочинку.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Даний проект буде загальнодоступний для людей, що мешкають в межах даного мікрорайону, а це понад 2000 жителів.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації даний проект не потребує подальшого фінансування.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".