Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Відновлення куточка пам'яті актора та режисера Леоніда Бикова Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
03.03.2019
Номер
526
Культура, туризм

Леонід Биков знявся в 22 фільмах. Як режисер поставив п’ять кінострічок. Був справжнім народним. Свої останні роки, з 1975 по 1979, жив у Києві у будинку №8 по вул.Ованеса Туманяна. У 2018 невідомі вандали вчинили спробу крадіжки меморіальної дошки (1980, скульп. В.Борисенко) та пошкодили фасад будинку. Пропонуються заходи для усунення наслідків дій вандалів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
118 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Ованеса Туманяна, 8, Київ

Опис

Проблема

У 2018 невідомі вандали вчинили спробу крадіжки меморіальної дошки Леоніду Бикову (1980, скульп. В.Борисенко) та пошкодили фасад будинку. На даний час місце пам'яті знаходиться у жалюгідному стані (див. фото). Дошку вдалось зберегти, але, виходячи зі статистики викрадань таких об'єктів у Києві, загроза цього все ж не зникла.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується залучити фахівців та привести до ладу ту частину фасаду будинку по вул.Туманяна, 8, де розміщена меморіальна дошка. Наприклад, вмонтувати існуючу дошку у гранітну плиту більшого розміру.

Ключові показники оцінки результату проекту

Впорядкування місця пам'яті Леоніда Бикова, захист меморіальної дошки від вандалів та крадіїв.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

До цієї меморіальної дошки практично кожного дня приходять відвідувачі. Як місцеві жителі, так і приїжджі. Часто приносять квіти, фотографуються. Стан, у якому знаходяться подібні об'єкти - показник культури суспільства та того, наскільки ми цінуємо пам'ять про визничних співвітчизників. Впорядкування цього куточка буде мати позитивний культурний та виховний вплив.

Бюджетна ефективність проекту

не потребує подальшого фінансування

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".