Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дитячі майданчики на Харківському шосе 21, 21/4, 21/5 Брав участь

Доданий
03.03.2019
Номер
546
Комунальне господарство, енергозбереження

Проект направлений на збільшення кількості елементів на дитячих майданчиках і створення сучасних, комфортних та безпечних умов перебування на свіжому повітрі дітей, зміцнення їх організму, правильного фізичного розвитку, а також для розумного проведення дозвілля в колективі своїх однолітків, залучення інших вікових категорій мешканців до занять спортом.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
745 500 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
шосе Харківське, 21, Київ

Опис

Проблема

Проект спрямований на вирішення однієї з найважливіших проблем мешканців мікрорайону Старої Дарниці, які мають дітей, а саме вулиць Привокзальної та Харківського шосе - облаштування дитячих спортивно-ігрових майданчиків. Дітям та підліткам з будинків Харківське шосе №21, 21/1, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6 та будинку №8 по вулиці Привокзальна немає, де гратися та займатися спортом. Загалом в 7 будинках проживають близько 3000 жителів, з яких 500 дітей різного віку, які не мають повноцінних майданчиків для відпочинку.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Збільшення кількості елементів соціально-культурної інфраструктури міста шляхом встановлення нових безпечних ігрових комплексів національного виробника, додаткових елементів та сучасного гімнастичного обладнання.

Ключові показники оцінки результату проекту

• популяризація здорового образу життя, спорту; • відпочинок та ігрова діяльність дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з батьками; • заняття фізичною культурою та спортом дітей різного віку та їх батьків; • запобігання негативних проявів у молодіжному середовищі: наркоманії, алкоголізму, тютюнопалінню, токсикоманії тощо; • організований відпочинок та заняття фізичною культурою жителів мікрорайону усіх вікових категорій.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект є загальнодоступним.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування.

Інформація про інноваційність проекту

-

Інформація про співфінансування

-

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Демонтаж старих аварійних елементів, підготовка площі для встановлення нових комплексів і обладнання, придбання товарів і монтаж.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збільшення вартості товарів та послуг.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".