Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Інноваційні комп’ютерні комплекси для 4 шкіл Подільського району Брав участь

Доданий
03.03.2019
Номер
566
Освіта

Проект передбачає забезпечення шкіл апробованим у інших школах інноваційним навчальним комп’ютерним комплексом.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
967 098 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
Георгія Гонгадзе проспект, 20і

Опис

Проблема

У школах для навчання використовується недостатня кількість комп’ютерів. Крім того, частина техніки непридатна та морально застаріла. Це не дає можливість учням оволодіти актуальними знаннями та навичками на належному рівні, робить здобуту освіту неконкурентною. В сучасному світі людина, що не вміє використовувати нові комп’ютерні технології відчуває себе неповноцінною – має складнощі при отримані подальшої освіти та влаштуванні на гідно оплачувану роботу.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проблему передбачається розв'язати шляхом забезпечення навчальних закладів додатковим сучасним комп'ютерним комплексом з спеціалізованим програмним забезпеченням. Це дозволить розширити та оновити зміст, форму і методи викладання предметів, а за рахунок централізованого фільтрування несумісного з навчальним процесом контенту - збільшити рівень інформаційної безпеки.

Ключові показники оцінки результату проекту

Впровадження проекту дасть змогу: • покращити якість освіти у школах; • використовувати у навчальному процесі сучасні електронні навчальні матеріали; • організувати безпечний доступ до Інтернет контенту; • підвищити контроль та увагу учнів під час заняття; • зменшити шумове навантаження на психологічний стан учнів та вчителя під час роботи у комп’ютерному кабінеті. Комплекс є енергоефективним та матиме на порядок менше енергоспоживання, ніж звичайний комп’ютерний клас.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Орієнтовно для 3,5 тисяч учнів 4 навчальних закладів.

Бюджетна ефективність проекту

Додаткових витрат після реалізації не потребує

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Можливе збільшення курсу долара враховано у бюджеті проекту.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".