Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасний кабінет інформатики Реалізований

Доданий
19.02.2019
Номер
58
Освіта

Відкриття сучасного кабінету інформатики для здобуття повної якісної освіти з умінням використовувати сучасні інформаційні технології.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
872 268 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Інна
Інна Гонтар
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Героїв Сталінграда, 39Г

Опис

Проблема

У зв’язку з побудовою нових сучасних будинків та комплексів, кількість учнів у закладі зростає кожного року. Кількість кабінетів інформатики не може задовільнити потреби всіх учнів навчального закладу. Вчителі змушені проводити уроки в кабінетах без технічного обладнання. Тому виникає потреба у відкритті нового сучасного кабінету інформатики для здобуття повноцінної якісної освіти з умінням використовувати сучасні інформаційні технології.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Задля досягнення мети пропонується створення сучасного кабінету інформатики для залучення усіх учнів закладу. Для реалізації потрібно встановити інтерактивний мультимедійний комплекс, а також забезпечити кожного учня індивідуальним робочим місцем. Сучасно обладнаний комп’ютерний клас сприятиме удосконаленню та модернізації освітнього процесу в школі.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ключовими показниками результатів проекту стануть підвищення рівня розвитку та якості освіти учнів, розвиток пізнавальної мотивації дітей різної вікової категорії, формування життєвонеобхідних компетенцій випускників навчального закладу.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект буде корисним для учнів школи, педагогічного колективу, батьків і громади.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування. Закладення в бюджет проекту 20% від вартості для упередження здорожчення технічного

Інформація про інноваційність проекту

Модернізація матеріально технічного оснащення робочих місць вчителів та адміністрації дасть можливість використання новітніх цифрових технологій в освітньому процесі, як під час навчання предметів, здійснення досліджень, індивідуального навчання, так і під час взаємодії учнів, батьків, учителів, оптимізації електронного документообігу.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Підготовка проектно – кошторисної документації, придбання будівельних матеріалів, меблів та витратних матеріалів, встановлення інтерактивного обладнання, облаштування робочих місць в кабінеті інформатики

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Здорожчання комп’ютерної техніки та будівельних матеріалів більш ніж на 20% від закладеної в бюджет суми вартості проекту.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".