Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Тільки диво_Хоровод у день Святого Миколая Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
04.03.2019
Номер
606
Культура, туризм

19 грудня 2019 року - загальнонаціональна прем'єра казки "Тільки диво" (режисер - Олена Каретник). В цьому фільмі є хороводна пісенька "Оленятко", яка має шанс стати піснею поколінь українських дітей. Для цього варто 19 грудня 2020 року започаткувати традицію, щоб у День Святого Миколая на церемонії засвічення головної ялинки країни та в кожній школі, дитсадку, родині хороводили...

Бюджет
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Загальноміський проект
Адреса
Володимирська вулиця, Шевченківський район, Київ

Опис

Проблема

Європейські міста, які славляться своїми різдвяними ярмарками, традиційними карнавалами, особливими святами, приваблюють туристів з усього світу. Хоровод, який згуртує дітей і дорослих столиці, подарує всім учасникам казковий настрій - не залишить байдужим киян і туристів, а Київ, у разі встановлення рекорду найчисельнішого хороводу має перспективу потрапити у випуски новин світових ЗМІ. і

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонуємо в кожному районі столиці на визначених площах, або майданах зібрати школярів та батьків з дітьми на свято хороводу у День святого Миколая.

Ключові показники оцінки результату проекту

кількість учасників загальноміського хороводу

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Взяти участь в проекті може кожен киянин та гість столиці

Бюджетна ефективність проекту

проект спроможний зініціювати додаткові надходження до міського бюджету через туристичну привабливість заходу

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Долучити до організації хороводу всі школи Києва 2. Провести спільні репетиції школярів з артистами фільму "Тільки диво" 3. Надрукувати ноти та слова пісні і розіслати у всі шкільні та дошкільні заклади.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".