Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Тільки диво_Хоровод у день Святого Миколая Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
04.03.2019
Номер
606
Культура, туризм

19 грудня 2019 року - загальнонаціональна прем'єра казки "Тільки диво" (режисер - Олена Каретник). В цьому фільмі є хороводна пісенька "Оленятко", яка має шанс стати піснею поколінь українських дітей. Для цього варто 19 грудня 2020 року започаткувати традицію, щоб у День Святого Миколая на церемонії засвічення головної ялинки країни та в кожній школі, дитсадку, родині хороводили...

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
Володимирська вулиця

Опис

Проблема

Європейські міста, які славляться своїми різдвяними ярмарками, традиційними карнавалами, особливими святами, приваблюють туристів з усього світу. Хоровод, який згуртує дітей і дорослих столиці, подарує всім учасникам казковий настрій - не залишить байдужим киян і туристів, а Київ, у разі встановлення рекорду найчисельнішого хороводу має перспективу потрапити у випуски новин світових ЗМІ. і

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонуємо в кожному районі столиці на визначених площах, або майданах зібрати школярів та батьків з дітьми на свято хороводу у День святого Миколая.

Ключові показники оцінки результату проекту

кількість учасників загальноміського хороводу

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Взяти участь в проекті може кожен киянин та гість столиці

Бюджетна ефективність проекту

проект спроможний зініціювати додаткові надходження до міського бюджету через туристичну привабливість заходу

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Долучити до організації хороводу всі школи Києва 2. Провести спільні репетиції школярів з артистами фільму "Тільки диво" 3. Надрукувати ноти та слова пісні і розіслати у всі шкільні та дошкільні заклади.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".