Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Універсальний спортивний майданчик «Спорт для всіх» у школі № 93 Реалізований

Доданий
04.03.2019
Номер
613
Спорт

Універсальний спортивний майданчик з безшовним гумовим покриттям для занять різними видами спорту (футбол, баскетбол, волейбол) забезпечить потрібний рівень безпеки для занять дітей спортом, надасть імпульс популяризації фізичної культури та спорту серед молоді та дорослого населення, дасть змогу проводити шкільні, районні, міські змагання та стане справжнім осередком здорового способу життя.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
905 262 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
пров. Межовий, 7

Опис

Проблема

Школа № 93 має у своєму розпорядженні спортивний майданчик для занять такими рухливими видами спорту як волейбол та баскетбол, але якість існуючого асфальтового покриття не дозволяє займатися спортом на належному рівні не тільки учням школи, а й дітям прилеглих будинків, яким крім майданчика у школі просто ніде займатися зазначеними видами спорту за відсутності таких майданчиків у мікрорайоні

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Зробити реконструкцію спортивного майданчику, замінити спортивний інвентар та огорожу. Створити для учнів школи і мешканців мікрорайону доступний спортивний майданчик для занять різними видами спорту. Реконструйований та оновлений спортивний майданчик забезпечить комфортні та безпечні умови для заняття трьома видами спорту на сучасному якісному покритті, популяризує здоровий спосіб життя та покладе початок відродженню спортивної інфраструктури мікрорайону.

Ключові показники оцінки результату проекту

Реалізація проекту сприятиме комфортному та різноманітному проводженню дозвілля, зростанню інтересу дітей та молоді до різних видів спорту, створенню нових гуртків для занять улюбленими видами спорту та допоможе залучити до регулярних занять спортом учнів школи та жителів мікрорайону.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект розрахований на різні вікові категорії та забезпечить загальнодоступність занять спортом мешканців мікрорайону.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".