Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Школа акустичної безпеки Неможливо реалізувати

Доданий
04.03.2019
Номер
618
Освіта

На базі кафедри акустики та акустоелектроніки створити школу з навчання та дослідження шуму. За допомогою студентів кафедри та всіх небайдужих проводити вимірювання шуму громадських обєктів Солом'янського району. В першу чергу це стосується дитячих садків, шкіл закладів охорони здоров'я. Буде складено перелік найбільш шумних громадських об'єктів та розроблено проекти зі зниження шуму.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
259 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Академіка Янгеля, 9/16

Опис

Проблема

Шумове забруднення є проблемою у всьому світі. Зі збільшенням транспорту розвитком промисловості рівні шуму стають вищими. В зв'язку з цим, негативний вплив шуму все більше турбує людей. Школа акустичної безпеки повинна з одного боку повинна навчити всіх небайдужих щодо небезпеки надімного шуму, як його контролювати і яким чином цей шум можна і потрібно зменшувати. З іншого боку реалізація цього проекту дозволить отримати практичні навички у проведенні вимірювань та розробки реальних проектів шумозахисту. Практичний доробок буде полягати в створенні реальних проектів зниження шуму в місцях перебування дітей, людей похилого віку та хворих.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Рішення проблеми полягає у всебічному дослідженні звукового поля довкола дитячих садків, шкіл, лікарнь тощо. Для об'єктів з надмірними рівнями шуму будуть виконані фахові акустичні проекти зі зниження шумового навантаження. До виконання таких проектів будуть долучені як студенти-акустики що отримають досвід в проведенні акустичних вимірювань та роробці реальних проектів, так і громадськість та керівники обєктів, що потребують захисту від шуму.

Ключові показники оцінки результату проекту

Оцінка шумового забруднення довкола 50-60 громадських об'єктів в Соломянському районі. Виявлення обєктів з наднормованими рівнями шуму. Для 10-15 найбільш небезпечних об'єктів буде розроблено акустичний проект зі зниження рівнів шуму до нормованих значень. До цієї роботи буде залучено 30-40 студентів-акустиків, 5 фахівців з захисту від шуму та велика кількість небайдужих людей.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Ефективність проекту полягатиме в збільшенні освіченості людей щодо негативного впливу шуму та способах боротьби з ним. Всі результати вимірювань будуть загально доступні. Розроблені акустичні проекти будуть достумні як безпосередньо на об'єкті дослідження (дитсадок, школа, лыкарня) так і доступні через мережу Internet

Бюджетна ефективність проекту

Буде потрібне додаткове фінансування на будівництво засобів зниження шуму які будуть закладені в акустичному проекті.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Закупівля необхідного обладнання та організація школи - (2 місяці). Теоретична підготовка та виокремлення об'єктів дослідження - (2 місяці). Проведення акустичних вимірювань - (3 місяці). Розроблення акустичних проектів зі зниження шуму (3 місяці).

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".