Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Безпека та рятування на воді 2020 Брав участь

Доданий
04.03.2019
Номер
622
Безпека

Щорічно на водоймах гинуть сотні людей. Три головні причини цього: не володіння алгоритмом допомоги, відсутність практичних навичок та невміння реально оцінювати небезпеку та свої можливості допомогти. Ми прагнемо зниження нещасних випадків на воді шляхом навчання практичним навичкам рятування, безпечному поводженню на воді, правильної оцінки своїх сил та вірному алгоритму надання допомоги.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
199 325 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Валерій
Валерій Науменко
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Василя Порика, 7А, Київ

Опис

Проблема

Щороку на водоймах потопає біля тисячі людей, дорослих та дітей, які б вижили, якби поруч була людина-рятівник. Але рятуючи без спеціальних навичок - можна загинути самому. рятунок потопаючого, гине разом з ним. Передумова загибелі-невміння безпечно поводитися у водойм. Щоб убезпечити себе та оточуючих від загибелі та травмування й насолодитись плаванням, треба навчитись обережному поводженню на воді, вірної оцінці власних сил, алгоритму надання допомоги, навичкам плавця-рятувальника.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Практика та інструктажі з рятування й правил безпечного поводження на воді, охоплюють завдання: освітні (поняття «небезпека-безпека», правила безпеки); розвиваючі (об`єктивно оцінювати можливу небезпеку; виховні (культура поведінки у води, профілактика нещасних випадків, почуття самозбереження й обережності; відповідальність, повага до себе і оточуючих, уважність; практичні (навички плавця-рятівника; поведінка на льоду, алгоритм надання допомоги). Масові заходи для киян усіх вікових категорій.

Ключові показники оцінки результату проекту

Спостереження відповідальнішого ставлення школярів, молоді та дорослих до відпочинку біля водойм, посилення контролю безпеки громадян у місцях активного відпочинку біля води, суттєве зниження печальної статистики нещасних випадків (загибелі та травмувань) на водах внаслідок профілактики трагічних випадків та ефективної й безпечної допомоги потерпілим. Підготується нова генерація прикордонників берегової охорони та військових у лавах спецпідрозділів силових структур морської держави Україна.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Інклюзивність; у місцях відпочинку біля водойм -лекції та практичні заняття та демонстрації для киян усіх вікових категорій

Бюджетна ефективність проекту

Економить бюджетні кошти на невідкладну допомогу та лікування травмованих, а також витрати на поховання загиблих

Інформація про співфінансування

ГО "Федерація підводної діяльності та спорту м.Києва" забезпечить транспортні перевезення, канцелярскі товари

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Збільшити кількість осіб, що добре плавають, пірнають та володіють практичними навичками рятування на воді, вміючих реально оцінювати небезпеку та свої можливості в наданні допомоги потерпілому, прищепити правильний алгоритм надання допомоги й практичні навички рятування та культуру поводження біля водойм. Реалізація: тренінги- інструктажі у навчальних закладах -20; практичні заняття у воді-90, масові заходи (пляжі та місця відпочинку киян) біля водойм-4

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".