Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Кімната конструювання LEGO Education ДНЗ №362 Реалізований

Доданий
20.02.2019
Номер
64
Освіта

Проект передбачає створення у ДНЗ № 362 кімнати конструювання LEGO Education, придбання обладнання та проведення навчання персоналу для впровадження інноваційних методів роботи у дитячому садку, що сприятиме всебічному розвитку дітей дошкільного віку у формуванні наукових уявлень про оточуючий світ та забезпечить наступність у навчанні в Новій Українській школі.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
199 436 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
Николая Закревского улица, 99А

Опис

Проблема

Відсутність матеріально-технічної бази у закладі дошкільної освіти для створення кімнати конструювання.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Забезпечення дошкільного навчального закладу відповідними наборами для конструювання, підготовка педагогів до впровадження інноваційних методик. В процесі конструювання та ігор з власноруч створеними моделями дошкільники здобудуть знання про закономірності і послідовності, сенсорні еталони, прості алгоритми, навчаться порівнювати, спостерігати, проводити експерименти, вирішувати нестандартні задачі, робити узагальнення, налагоджувати взаємодію з однолітками. Отримані знання та вміння стануть першим STEM-досвідом дітей, зроблять їх більш впевненими у собі і підготують до успішного навчання у Новій Українській школі.

Ключові показники оцінки результату проекту

Проект сприятиме всебічному розвитку дітей дошкільного віку, формуванню наукових уявлень про оточуючий світ. Це створить сучасний освітній простір для розвитку пізнавального і творчого потенціалу дітей. Основним принципом роботи кабінету конструювання є «Навчання через гру», що робить процес засвоєння знань цікавим та простим школі.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект сприятиме модернізації освітнього процесу ЗДО №362. Заняття в кабінеті конструювання зможуть відвідувати всі діти закладу дошкільної освіти, а це понад 300 дітей.

Бюджетна ефективність проекту

Потребує незначного фінансування в наслідок фізичного зносу обладнання.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Закупівля обладнання, 2. Підготовка приміщення, 3. Навчання персоналу, 4. Організація роботи кімнати конструювання в межах освітнього процесу ДНЗ.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1. Відсутність фінансування або зволікання з фінансуванням. 2. Зміна вартості обладнання врахована при формуванні бюджету проекту у розмірі 20% від суми.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".