Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасне інтерактивне й мультимедійне обладнання Брав участь

Доданий
04.03.2019
Номер
645
Освіта

Проект передбачає укомплектування навчальних кабінетів необхідним сучасним мультимедійним та інтерактивним обладнанням для максимально ефективного використанні новітніх інформаційних, комунікаційних та інтерактивних технологій навчання, що дасть можливість покращення якості надання освітніх послуг.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
179 825 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Олександр
Олександр Волошен
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Героїв Севастополя, 42А, Київ

Опис

Проблема

Матеріально технічна база закладу морально і фізично застаріла і не відповідає сучасним вимогам. Для повноцінного впровадження інформаційно-комунікаційних та цифрових технологій в освітньому процесі необхідно змінити матеріально технічне оснащення робочих місць працівників ЗЗСО

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для створення умов  покращення надання освітніх послуг необхідне укомплектування навчальних кабінетів необхідним сучасним інтерактивним та мультимедійним обладнанням для максимально ефективного використання новітніх інформаційних, комунікаційних та інтерактивних технологій навчання.

Ключові показники оцінки результату проекту

Перехід на якісно новий рівень організації комунікації, навчання, викладання усіх шкільних дисциплін, позаурочної роботи та дозвілля учнів.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Всі учасники освітнього процесу будуть мати доступ до сучасного обладнання

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування

Інформація про інноваційність проекту

Модернізація матеріально технічного оснащення робочих місць вчителів дасть можливість використання новітніх цифрових технологій в освітньому процесі, як під час навчання предметів, здійснення досліджень, індивідуального навчання, так і під час взаємодії учнів, батьків, учителів

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

 Закупівля обладнання. Монтаж, кріплення проекторів, інтерактивних дошок. Встановлення та налаштування мультимедійного та комп'ютерного обладнання у навчальних кабінетах.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Подорожчання мультимедійної техніки та монтажно-налагоджувальних робіт більш ніж на 20% закладеної в бюджет суми вартості проекту.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".