Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Інтерактивні уроки з безпеки руху на велосипеді для дітей та підлітків в дитячому автомістечку Брав участь

Доданий
04.03.2019
Номер
654
Громадянське суспільство

В 2019 планується відкриття Дитячого Авто містечка в Куренівському парку. Ми пропонуємо розробити та проводити тут практичні заняття з безпеки руху на велосипеді для малюків. Вже з 14 років рухаючись на велосипеді підлітки є повноправними учасниками дорожнього руху. Та підготовка до виїзду на проїжджу частину дороги вкрай необхідна. Заняття розраховані на дітей від 5 до 12 років району та міста.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
96 968 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Степана Бандери (Московський), 5, Київ

Опис

Проблема

Велосипедист вже після 14 років може бути повноцінним учасником дорожнього руху. Але велосипедисти на відмінну від автомобілістів не отримаують посвідчення водія в обов’язковому порядку та спеціально не вивчають правила дорожнього руху. Базовим навичкам катання ніхто не вчить (немає тренерів, методик тощо) та нема, де це робити. Відповідно створюються небезпечні ситуации на дорогах часто-густо саме велосипедисти є причиною аварій. Крім цього велосипед як вид транспорту став розв’язанням транспортного колапсу більшості великих міст Європи. Та зараз вирішує транспортні проблеми в маленьких містах та селах України. Тому розвиток саме велокультури - це перспективно та починати треба саме з дітей.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Ми пропонуємо розробити інтерактивні уроки з навчання ПДД на велосипедах, самокатах та біговелах для дітей від 5 років. Та провести відкрити заняття для малюків та підлітків району та міста. Практичні навчання дітей це запорука безпеки на дорогах! Крім того практичним результатом буде розробка методички уроку, яку можна буде використовувати будь-якому інструктору.

Ключові показники оцінки результату проекту

Розробка методики інтерактивного заняття , яка буде у вільному доступі. Друк буклету з ПДР для велосипедистів розрахований на малечу. 600 дітей Подольского району та міста Києва мають нагоду пройти інтерактивний урок з безпеки руху для велосипедистів

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Підвищення велокультури в місті Києві за рахунок навчання техниці катання та ПДД з дитинства. Розроблене заняття можна буде використати по всій Україні. Електрона версія уроку буде в загальному доступі

Бюджетна ефективність проекту

155 грн обійдеться кожна дитина яка пройшла урок. 1000 дітей отримають буклети. Доступна методика уроку для вчителів та інструкторів.

Інформація про інноваційність проекту

Проект вирішує важливу проблему безпеки на дорогах. Розробка практичного заняття з безпеки руху на автодромі для дітей від 5 до 12 років, враховуючи чинні правила цілком інноваційна.

Інформація про співфінансування

спонсори

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Квітень 2019: створення сторінки, реклама проекту. Травень 2019 - збір голосів. Серпень-жовтень 2019: пілотні уроки з фокус групами. Березень 2019: Створення сторінки в ФБ. Розробка уроку для інструкторів. Підбір та підготовка інструкторів. Підготовка та друк буклетів. Квітень, травень, вересень, жовтень - заняття ( 8 на місяць). Жовтень 2020 - підготовка методички з урахуванням досвіду. Листопад - звіт, завершення проекту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Погодження питання відведення території. Не відповідність дитячого автодрому на Куренівці меті навчання. Персонал: не вистачає інструкторів ( особливо якщо заняття відбуваються по буднях). Не зможуть займатися діти у кого немає велосипедів, або самокатів. Або треба буде батькам додатково сплачювати прокат. Особливості роботи з козначейством та затримки виплат. Не стача грошей

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".