Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасна їдальня для школи № 306 Реалізований

Доданий
04.03.2019
Номер
658
Освіта

Заміна дверей, освітлення, заміна керамічної плитки на підлозі та стінах у харчоблоці, ремонт обідньої зали, облаштування додаткових місць. Заміна застарілих радіаторів та вентиляційних решіток.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 700 120 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Лісківська, 4А

Опис

Проблема

неестетичний вигляд їдальні, застарілий ремонт наражає на небезпеку працівників їдальні та учнів школи (ремонт їдальні не робився з моменту побудови школи, тобто більше 30 років); нераціональне використання меблів у приміщення їдальні через застарілий та громіздкий дизайн, обмеження для забезпечення харчування усім бажаючим учням; наявність фізично зношеного та морально-застарілого освітлення.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

основна мета проекту – створення комфортних умов для прийому їжі школярами та вчителями школи. Осучаснений вид приміщення їдальні у результаті капітального ремонту дозволить отримувати школярам та педагогічному колективу школи більше задоволення від прийому їжі. Оновлення та модернізація приміщення їдальні, оптимізація простору, що використовується задля забезпечення вільного доступу до харчування усіх дітей школи. Вкладаючи кошти в модернізацію та оснащення їдальні, будуть задоволені естетичні вимоги дітей та вчителів до вигляду навчального закладу, що має сучасну їдальню.

Ключові показники оцінки результату проекту

у результаті реалізації проекту прогнозується збільшення кількості відвідувачів їдальні, що, у свою чергу, збільшить відрахування податків постачальником послуг до бюджету міста.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

проект є загальнодоступним і розрахований на школярів та педагогічний колектив школи (близько 1500 осіб).

Бюджетна ефективність проекту

не потребує подальшого фінансування.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

підготовка та експертиза проектно-кошторисної документації (1 місяць); підготовка та узгодження технічних вимог до закупівель товарів та послуг у системі PROZORRO (1 місяць); укладання договорів та погодження проекту з виконавцями (1-2 місяця); підготовчі роботи (1 місяць); капітальний ремонт приміщення (3 місяці).

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

немає

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".