Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Покращення стандартів та якості життя жителів міста Брав участь

Доданий
04.03.2019
Номер
670
Інше

Благоустрій території та озеленення прибудинкової території двору по вулиці Кустанайська,6 з метою створення креативного простору та підвищення рівня комфортності організації дозвілля осіб, які мешкають за адресою: вулиця Кустанайська, 6 та гостей міста.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
140 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Ольга
Ольга Лярська
Локалізація
Голосіївський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Кустанайська, 6

Опис

Проблема

Двір по вулиці Кустанайська, 6 вже тривалий час є доволі популярним місцем відпочинку серед осіб, які мешкають за цією адресою і гостей міста. Однак, будинок введений в експлуатацію в 1987 році. Двір по вулиці Кустанайська, 6 має доволі занедбаний вигляд, роботи по благоустрою території та його озелененню не проводилися з моменту здачі будівлі в експлуатацію. Саме тому виникає велика потреба в проведенні комплексних робіт з благоусрою та озелененню двору, з метою створення креативного просторру та підвищення рівня комфортності організації дозвілля осіб, які проживають за вказаною адресою та інших жителів цього міста

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Є потреба в благоустрої території та озеленення прибудинкової території, встановлення лавок, що збезпечить якісне дозвілля мешканців Будинку та гостей міста.

Ключові показники оцінки результату проекту

Дорослі мешканці та діти, які мешкають, проживають в будинках по вулиці Кустанайська, 6,8,10,12

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Створена в разі реалізації проекта благоустрою території та озеленення прибудинкової території матиме загальнодоступний характер і стане в нагоді як окремим жителям, особам, які мешкають по вулиці Кустанайська, 6 чи гостям міста, так і всім організаціям, закладам, установам для громадського простору

Бюджетна ефективність проекту

Даний проект є економічним в застосуванні, соціально значущим для мешканців та гостей міста

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".