Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Яскрава Оболонь Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
04.03.2019
Номер
671
Комунальне господарство, енергозбереження

Заміна старого та неефективного освітлювального обладнання на сучасні світлодіодні світильники у 4 мікрорайоні.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 751 400 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема

На даний момент освітлення частково не працює. Лампи, які стоять зараз, використовують забагато енергії. Небезпечно ходити з настанням сутінок, все занурюється в суцільну темряву. Ці проблеми можна вирішити за допомогою LED освітлення, воно допоможе місту зменшити рахунки за споживання електроенергії, лампи не потребують частої заміни та служать протягом довгих років. Вони екологічно безпечні для навколишнього середовища, особливо, якщо порівнювати з люмінесцентними лампами, що містять ртуть та приносять нищівну шкоду природі при неправильній утилізації. LED освітлення стійке до зовнішніх впливів, випромінює якісний світловий потік в будь-яких умовах.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановлення сучасного освітлення сприятиме економії електроенергії.

Ключові показники оцінки результату проекту

1. Значне заощадження використання електроенергії. Також енергозберігаючі світлодіодні лампи не потребують частої заміни та мають гарантійний термін. Світлодіодні лампи з тривалим терміном роботи зменшать кількість ресурсів та фінансові витрати.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Цей проект загальнодоступний. Кількість користувачів щоденно буде сягати близько 10 тисяч. Екологічне освітлення буде позитивним для навколишнього середовища.

Бюджетна ефективність проекту

Світлодіодні лампи з тривалим терміном роботи зменшать кількість ресурсів та фінансові витрати, що призведе до економії бюджетних коштів.

Інформація про інноваційність проекту

Аналогів даному проекту в Києві немає

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Експертний розрахунок плану робіт 2. Замовлення обладнання та матеріалів, оплата та отримання. 3. Роботи по встановленню системи освітлення. 4. Підключення до міської мережі, тестові випробування..

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".