Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасне технічне обладнання актової зали школи №68 На реалізації

Доданий
04.03.2019
Номер
691
Освіта

Забезпечення сучасним музичним та мультимедійним обладнанням актової зали школи №68 Подільського району м. Києва, що надасть можливість якісно, на високому рівні проводити святкові заходи та інші заняття художньо-естетичного спрямування з метою організації гармонійного розвитку учнів школи. Проект має на меті забезпечити шкільну актову залу сучасною аудіо, відео та мультимедійною технікою.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
306 726 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Білицька, 41/43

Опис

Проблема

Реалізація концепції НУШ передбачає сучасні форми як навчання, так і виховання та організації змістовного дозвілля. Для цього, зокрема, потрібно сучасно обладнати актову залу школи. Актова зала – це місце проведення не тільки загальношкільних, а і районних заходів. Передбачається, що в такій сучасно обладнаній актовій залі можна буде проводити заходи, різноманітні за змістом та формами: культурні, інтелектуальні.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для створення сучасного та ефективного освітнього простору та розвитку творчого потенціалу учнів та вчителів школи №68 потрібно впроваджувати сучасні технології і забезпечити актову залу сучасним якісним звуковим, відео та мультимедійним обладнанням для проведення виховних заходів на високому рівні.

Ключові показники оцінки результату проекту

Створення належних умов для реалізації творчих здібностей та організації змістовного дозвілля учнів та вчителів школи №68. Підтримка творчих, обдарованих учнів, вчителів, батьків.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Реалізація даного проекту дасть можливість проводити виховні заходи, конкурси, семінари, круглі столи, інтелектуальні змагання, що сприятиме інтелектуальному та художньо-естетичному розвитку місцевої громади, яка налічує близько 1000 осіб.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування.

Інформація про інноваційність проекту

Технологічний прогрес вимагає запровадження сучасних інноваційних технологій як у навчальному, так і у виховному процесі. Сучасно обладнана актова зала дозволяє проводити цікаві заходи різного спрямування.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Підвищення цін на ринку.

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".