Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Центр Н2О На реалізації

Доданий
04.03.2019
Номер
696
Освіта

Під час реалізації проекту учасники набудуть знань щодо показників якості води та способів їх визначення; зроблять аналіз якості води у водоймах, запропонують варіанти покращення якості води.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
192 216 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Яна
Яна Буранова
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Лаврська (Івана Мазепи), 13, Київ

Опис

Проблема

Зазвичай кияни не мають достовірної інформації щодо якості води у водоймах, біля яких мешкають. Вони користуються слухами, неперевіреною інформацією, що може шкодити їх здоров’ю та прогіршує імідж столиці.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

У Києві будуть створені команди учнів та їхніх батьків, які пройдуть спеціальне навчання, візьмvть зразки води у водоймах, які оберуть, проведуть аналіз води за певними проказниками у лабораторіях КПДЮ, розповсюдять інформацію серед мешканців, передадуть її зацівленим організаціям. Проведення природоохоронних акцій.

Ключові показники оцінки результату проекту

Кількість команд та учасників в них, кількість мешканців, які отримують достовірну інформацію, медійне охоплення, кількість обстежених озер.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

У роботі за проектом берутимуть участь учні середньої та старшої школи, батьки учнів, мешканці Києва, педагоги КПДЮ, наукові співробітники інститутів-партненів КПДЮ. Участь у проекті є безкоштовна.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування після завершення

Інформація про інноваційність проекту

Відбудеться поєднання інтелектуального потенціалу учнів з громадським досвідом, розвиватиметься критичне мислення, що не дозволить у майбутньому маніпулювати свідомістю молоді.

Інформація про співфінансування

Залучення спонсорів до використання у разі необхідності спеціального обладнання, наприклад для визначення вмісту важких металів тощо.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Січень 2020 – підготовка програми навчання, закупівля обладнання, лютий-березнь 2020 року – формування та навчання груп, квітень – липень – проведення досліджень та отримання локальних результатів, липень- серпень – підготовка узагальнених матеріалів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Немає.

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".