Опис
Проблема
Зазвичай кияни не мають достовірної інформації щодо якості води у водоймах, біля яких мешкають. Вони користуються слухами, неперевіреною інформацією, що може шкодити їх здоров’ю та прогіршує імідж столиці.
Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування
У Києві будуть створені команди учнів та їхніх батьків, які пройдуть спеціальне навчання, візьмvть зразки води у водоймах, які оберуть, проведуть аналіз води за певними проказниками у лабораторіях КПДЮ, розповсюдять інформацію серед мешканців, передадуть її зацівленим організаціям. Проведення природоохоронних акцій.
Ключові показники оцінки результату проекту
Кількість команд та учасників в них, кількість мешканців, які отримують достовірну інформацію, медійне охоплення, кількість обстежених озер.
Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність
У роботі за проектом берутимуть участь учні середньої та старшої школи, батьки учнів, мешканці Києва, педагоги КПДЮ, наукові співробітники інститутів-партненів КПДЮ. Участь у проекті є безкоштовна.
Бюджетна ефективність проекту
Не потребує подальшого фінансування після завершення
Інформація про інноваційність проекту
Відбудеться поєднання інтелектуального потенціалу учнів з громадським досвідом, розвиватиметься критичне мислення, що не дозволить у майбутньому маніпулювати свідомістю молоді.
Інформація про співфінансування
Залучення спонсорів до використання у разі необхідності спеціального обладнання, наприклад для визначення вмісту важких металів тощо.
Орієнтовний план заходів з реалізації проекту
Січень 2020 – підготовка програми навчання, закупівля обладнання, лютий-березнь 2020 року – формування та навчання груп, квітень – липень – проведення досліджень та отримання локальних результатів, липень- серпень – підготовка узагальнених матеріалів.
Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу
Немає.
Відповідальні підрозділи
Департамент освіти і науки
Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".