Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Облаштування зручного та безпечного пішохідного переходу через вул. Дмитрія Луценка Брав участь

Доданий
04.03.2019
Номер
698
Дороги, транспорт

Для створення безпечного, зручного, безбарьєрного середовища пропонується реконструювати існуючий пішохідний перехід напроти будинку №12 по вул. Дмитрія Луценка.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
298 584 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема

Вулиця Дмитрія Луценка відноситься до вулиць з систематичним перевищенням швидкості транспортного потоку. Пішохідним переходом, що навпроти будинку № 12 користується значна кількість мешканців приватного сектору Жулян та житлового комплексу, побудованого вздовж вулиці. На території комплексу знаходяться такі соціально важливі об’єкти як аптека, відділення поштового зв’язку, продуктові магазини. У зв’язку з недостатньою кількістю паркувальних місць власники транспортних засобів залишають їх з порушенням ПДР, чим обмежують видимість на переході та наражають на небезпеку пішоходів. Також на перепаді висот між проїжджими частинами відсутній зручний пандус, що не дозволяє маломобільним группам безпечно користуватись переходом.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Влаштування підвищеного переходу, сприяє зниженню швидкості руху транспортних засобів на ньому, робить його зручним для маломобільних груп населення, створює дружнє для людини середовище неперервного пішохідного простору. Такий перехід проїжджається м’якше, що додає комфорту пасажирам транспортних засобів. Звуження проїжджої частини в зоні пішохідного переходу, за рахунок розширення тротуару, сприяє зниженню швидкості авто, та зменшує час перебування пішоходів на проїжджій частині, тобто у небезпеці. Відповідно до ДБН В.2.3-5:2017 максимальна ширина смуги-3,75м, зараз ширина проїжджої частина 12,53м, звуження приведе у відповідність до нових норм ширину смуг. Будівництво пандуса дозволить безпечно та безперешкодно користуватися цим переходим батькам з колясками та людям на візках.

Ключові показники оцінки результату проекту

Зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод. Підвищення рівня безпеки для пішоходів. Створення зручного та без бар’єрного маршруту, для мешканців приватного сектору та багатоповерхівок, до зупинок громадського транспорту, закладів торгівлі та обслуговування, зон відпочинку.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Реалізація запропонованих заходів дозволить підвищити рівень дорожньої безпеки людей, котрі щодня користуються нерегульованим пішохідним переходом по вул. Дмитрія Луценка. Підвищить інклюзивність, привітність та зручність середовища оскільки з одного боку вулиці на території житлового кварталу працюють цілодобова аптека та відділення поштового зв’язку, а по інший – зупинки громадського транспорту та зони відпочинку.

Бюджетна ефективність проекту

Потребують подальшого фінансування після закінчення гарантійного терміну.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризики у реалізації проекту відсутні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".