Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дитячий майданчик на Челябінській, 9-Г Брав участь

Доданий
04.03.2019
Номер
711
Комунальне господарство, енергозбереження

Проект орієнтований на створення комфортної атмосфери для наймолодших жителів Микільської Слобідки та прилеглих мікрорайонів - дітей 0-3 роки. Місце захищене від вітру, віддаленість від основних доріг масиву та наявність поряд дерев - запорука чистого повітря для дітлахів та їхніх мам, а також безпека від машин. Наразі там дитячий майданчик з напіваварійними гойдалками часів СРСР.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
510 296 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Челябінська, 9Г, Київ

Опис

Проблема

Відсутність інфраструктури для дітей 0-3 роки. Наявний інвентар знаходиться в напіваварійному стані і не призначений для використання малими дітьми. Наразі на Микільській Слобідці наявний лише один майданчик для 0-3 років дітей, але він розташований в іншому кінці масиву (набережна Укрбуд) і дорога до нього для дітей та мам навколишніх будинків пролягає через автомобільні дороги, що незручно і може бути небезпечно. Інші дитячі майданчики орієнтовані на більш старших дітей і, відповідно, для маленьких діток нема простору для пізнання та розвитку.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Місцерозташування запропонованого майданчика дасть змогу дітям навколишніх будинків гармонійно розвиватися в чистій зоні (наявні дерева), у віддаленні від доріг (планується додаткова жива огорожа). Окрім того, поруч планується висадка декоративного скверу, що призведе до органічного поєднання естетичного та пізнавального розвитку дітей. Наявність лавочок дозволить молодим мамам відпочити під час гри дітей. Ігрове обладнання буде яскравим, орієнтованим на маленьких діток, що допоможе стати улюбленим місцем для ігор та відпочинку.

Ключові показники оцінки результату проекту

Безпека дітей. Пізнавальний та естетичний розвиток дітей 0-3 роки

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Дитячий майданчик знаходиться у відкритому доступі для всіх жителів масиву, в тому числі й з обмеженими фізичними можливостями. Естетична складова запропонованого майданчика сприятиме розвиткові малюків, а також заохоченням гри на вулиці замість перегляду мультфільмів на гаджетах чи телевізорі.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування з бюджету

Інформація про інноваційність проекту

Розширення зон комфорту для найменших жителів масиву.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Демонтаж наявних елементів. Підготовка майданчика. Закупка, монтаж та озеленення території.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляційні процеси, які можуть збільшити вартість робіт/елементів. Для цього до поточної вартості додано 20%.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".