Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Скейт парк Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
04.03.2019
Номер
725
Спорт

Пропоную реалізувати будівництво скейт парку ( територію для екстремальних видів спорту) в мікрорайоні Позняки, біля о. Сонячне. Що необхідно для сучасної молоді нашого мікрорайону, для підтримки активного і здорового способу життя. Скейтбординг та BMX додали в Олімпійську програму . Будівництво скейт парку, може стати стартом для тренування майбутніх олімпійських чемпіонів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
500 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Юлія
Юлія Бреус
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Михайла Драгоманова, 5, Київ

Опис

Проблема

Кататися на скейтах та BMX велосипедах в наш час вважається дуже модно, а місць для такого катання взагалі дуже мало. Будівництво скейт парку в нашому мікрорайоні просто необхідно для сучасної молоді для підтримки здорового і активного способу життя.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропоную реалізувати будівництво скейт парку ( територію для екстремальних видів спорту) в мікрорайоні Позняки, біля о. Сонячне. Неподалік озера є занедбана баскетбольна площадка, на її території можливо збудувати сучасній урбаністичний об’єкт. Який підвищить авторитет сучасної столиці. І зорганізує молодь нашого мікрорайону.

Ключові показники оцінки результату проекту

Скейтбординг та BMX додали в Олімпійську програму . Будівництво скейт парку, може стати стартом для тренування майбутніх олімпійських чемпіонів. А ще цей проект підвищить рейтинг міста, як сучасної столиці!

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Наш мікрорайон досить стрімко розвивається, будуються будинки, збільшується кількість мешканців. А територія для активного розвитку для скейтбордингу та BMX відсутні. Реалізація даного проекту згуртує спортсменів на даній території, і дасть можливість займатися цим професійно. На теперішній час діти катаються біля парадних, де рівні доріжки, заважаючи пішоходам. Катаються на паркові, де дихають вихлопними газами машин. Добратись до існуючих скейт парків не просто, потрібно скористатися гром

Бюджетна ефективність проекту

При будівницті даного обєкту виробник дає гарантію на каркас - 5 років на поверхню для їзди - 3 роки.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Територія на якій можливо будівництво даного проекту, на даний момент не зясовано хто є балансоутримувачем данної території

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".