Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Мобільна студія школи MolodMedia Брав участь

Доданий
04.03.2019
Номер
728
Освіта

Розширення функціональних можливостей громадської платформи “Молодіжна школа медіапроектів” (проект №97, ГБ3) шляхом закупівлі додаткового обладнання. Завдяки реалізації пропонованого проекту молодь буде безкоштовно вивчати технічні аспекти застосування сучасного обладнання для зйомок не лише в умовах студійного виробництва, а й на виїзних зйомках та трансляціях наживо.

Бюджет
497 220 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Структурний підрозділ КМДА
Департамент освіти і науки
Адреса
вул. Лаврська (Івана Мазепи), 13, Київ

Опис

Проблема

Медіасфера стрімко розвивається, а молодь, яка бажає в ній самореалізуватися, не має вільного доступу до сучасних засобів створення якісного відеоконтенту. Більшість подій, які потребують суспільної уваги, відбуваються поза студією. Це можуть бути фестивалі на відкритому просторі, важливі громадські заходи, лекції і таке інше. Тому важливо вміти користуватись засобами, які дозволять оперативно та якісно висвітлювати такі заходи в режимі онлайн.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Закупівля додаткового обладнання для розширення функціональних можливостей громадської платформи “Молодіжна школа медіапроектів” (проект №97, ГБ3). Інтеграція обладнання для виїзних зйомок зі студійною апаратурою медіашколи.

Ключові показники оцінки результату проекту

Формування персонального медіаконтенту та на замовлення громад масивів міста. Залучення молоді до цікавої сучасної сфери медіавиробництва та її всебічний розвиток.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Створення умов для реалізації творчого потенціалу молоді. Підвищення професійного рівня підготовки майбутніх фахівців у галузі теле-, кіно- та відеовиробництва. Висвітлення громадської активності киян.

Бюджетна ефективність проекту

Даний проект після реалізації не передбачає додаткового фінансування.

Інформація про інноваційність проекту

Проект містить інноваційну складову

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Узгодження календарного плану реалізації; 2. Закупівля обладнання адміністрацією м. Київ (РБК); 3. Оновлення навчальної програми медіашколи; 4. Виконання календарного плану реалізації; 5. Складання та узгодження графіка роботи школи.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція, що може призвести до подорожчання обладнання. Затримка закупівель кошторисних позицій.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".