Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Культурно-освітній простір «IntoSpace» Неможливо реалізувати

Доданий
04.03.2019
Номер
772
Освіта

Створення відкритого простору для проведення культурно-освітніх заходів, координації активної та творчої молоді. Лекції від крутих спікерів, регулярні тематичні воркшопи, хакатони, нетворкінги, майстер-класи та, власне, затишне приміщення у форматі антикафе-коворкінгу — усе це чекатиме на киян у «IntoSpace» після реалізації проекту.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
400 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Євген
Євген Книш
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Борщагівська, 144А

Опис

Проблема

Серед столичної молоді зростає зацікавленість у неформальній освіті, нетворкінгах та колективній співпраці. Але для реалізації цього необхідні відкриті простори з належними умовами для реалізації амбіцій, взаємодії з однодумцями та комфортного проведення дозвілля.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Наша команда має бажання створити простір, що може задовольнити мету проекту. Для повноцінного функціонування простір потребує відповідного матеріального забезпечення. Рішенням проблеми безпосередньо є закупівля необхідної апаратури та меблів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Кількість та якість воркшопів, нетворкінгів, вечорів настільних ігор та інші культурних заходів. Кількість відвідувачів. Підвищення рівня усвідомленості юного покоління в доцільності проведення корисного дозвілля.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Простір буде вільно приймати відвідувачів згідно з установленим графіком роботи. Приміщення коворкінгу дасть змогу киянам будь-якого віку координуватися та сприятиме їхньому соціальному розвитку.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проект не потребуватиме подальшого фінансування.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Закупівля необхідного обладнання. 2. Інсталяція техніки, меблів та підключення світлового обладнання. 3. Облаштування приміщення.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ріст цін на необхідне обладнання.

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".