Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Придбання музичного та іншого обладнання для навчання дітей з фізичними вадами Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
05.03.2019
Номер
800
Освіта

Особливу увагу ми приділяємо « інклюзивній освіті » - розвитку особливих дітей з особливими потребами, дітям інвалідам дитинства, дітям воїнів - учасників збройних конфліктів на сході України , дітям з малозабезпечених сімей, дітям, які перебувають в особливо складних і надзвичайних умовах, дітям з неблагополучних сімей, дітям-сиротам.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
617 247 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Печерський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Лаврська (Івана Мазепи), 2, Київ

Опис

Проблема

Досить мало уваги сьогодні приділяється дітям з фізичними вадами, інклюзивним дітям. Ця категорія потребує індивідуального підходу та більшого милосердя. Діти навіть при великому бажанні не можуть розкрити свої таланти, а більшість батьків не в змозі фінансово підтримати бажання своїх дітей. Досить часто навіть повністю фізично здорові діти витрачають значну частину часу на шкідливі звички, в той час коли цю енергію можна скерувати в саморозвиток та набуття нових навиків.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення соціального проекту з можливістю для дітей реалізувати свої таланти. Скерувати дитячу енергію на розкриття талантів. А можливо навіть допомогти обрати майбутню професію музичного виконавця, актора чи відеорежисера....

Ключові показники оцінки результату проекту

За 1 рік ми зможемо охопити близько 600 дітей, які навчаться процесу створення фотографії, навчаться самостійно знімати та монтувати відеоролики. Ми допоможемо дітям проявити їхні таланти в сфері музики. Учасники проекту навчаться грати на духових інстрементах. Зможуть проявити свої творчі та вкторські здібності. Наші учні будуть приймати участь у музичних фестивалях. Частина дітей зможуть пройти практику на телеканалі. Та в подальшому обрати майбутню професію.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект реалізується на території школи № 90. Вже за чотири заняття кожен учасник зможе виявити свою схильність до музики чи співу. Проект доступний для всіх бажаючих людей.

Бюджетна ефективність проекту

Обладнання буде закуплено один раз на декілька років. Без подальшого фінансування.

Інформація про інноваційність проекту

Проект поєднує в собі три напрямки , які сьогодні є актуальними. Проте діти досить часто мають зробити вибір. Ми ж пропонуємо обєднати музику, кіно та акторство.

Інформація про співфінансування

співфінансування відбувається таким чином: до 20 % використання власних ресурсів (обладнання та утримання приміщення)

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Проведення заняття кожен день . Групи учасників до 10 осіб. Одна дитина зможе відвідувати заняття три рази в тиждень. Таким чином понад 600 дітей зможе підвищити свою соціальну значимість протягом року.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

ризиків немає

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".