Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

П'ятий щорічний сімейно-інклюзивний фестиваль "Такий як я" Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
840
Соціальний захист

Фестиваль "Такий як я" - це простір без обмежень, де кожен почуватиметься вільно й зможе гратися, спілкуватися без огляду на ті чи інші обмеження. Мета заходу - продемонструвати можливості інклюзивного суспільства, у якому люди з інвалідністю є повноцінними учасниками навчального, виховного чи розважального процесу, у якому не існує перешкод для особистого розвитку, комунікацій, панує взаємоповага

Бюджет
315 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Загальноміський проект

Опис

Проблема

У суспільства є запит на зміну моделі державної політики до осіб з ознаками інвалідності. Ці люди повноцінні учасники державотворення й розвитку громадянського суспільства. Лише в Києві нараховується близько 180 тисяч осіб з інвалідністю. Це кожен 16-й киянин!!! Ми вимагаємо дотримання наших громадянських прав на доступ до виховання, освіти, набуття професійних навичок, працевлаштування без дискримінації за якимось штучними ознаками.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Наша мета - показати, як може виглядати інклюзивне українське суспільство. Не вчергове поговорити про це, чи поскаржитися на щось, ні, а саме показати!

Ключові показники оцінки результату проекту

До показників оцінки результату можна віднести як кількість сфмей, що виховують осіб з інвалідністю, які з нетерпінням чекають на кожен новий фестиваль, так і кількість інших громадян, волонтерів, які з радістю долучаються до організації та проведення даного дійства кожного року. Інклюзія можлива і важлива. Це очевидно.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект є загальнодоступним і вільним від будь-яких сплат для всіх, хто хоче прийняти участь, розважитися, поспілкуватися, для всіх, хто бачить інклюзію неодмінною складовою нашого майбутнього.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проект не потребує подальшого фінансування.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".