Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Фестиваль культури народів Подолу Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
885
Культура, туризм

З часів Київської Руси і до сьогодні, разом з українцями на Подолі жили, працювали, творили історію та культуру Києва представники різних народів: поляки, греки, вірмени, німці, євреї, роми, чорногорці, араби.
Наш Фестиваль - святкування багатонаціональності та мультикультурності Подолу, його яскравої самобутності, знайомство містян та туристів із живими традиціями найстарішого району Києва.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
335 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
пл. Контрактова, 2А, Київ

Опис

Проблема

Низький рівень міжкультурних взаємин та релігійної толерантності в сучасній Україні став одним із чинників, що дозволив Росії напасти на Україну та окупувати Крим. Ворог ніколи б не знайшов підтримки серед жителів Криму та Донбасу, не зміг би маніпулювати свідомістю людей через міфи про "фашистів" та "колаборантів", якщо б представники різних культур та етносів, що живуть в Україні були обізнані з культурою та звичаями один одного і усвідомлювали свою культуру частиною українського культурного простору, а самих себе - українцями різного етнічного походження - представниками єдиної політичної нації. Маніпуляції та спроби роз'єднати українське суспільство на мовних, релігійніх та етнічних питаннях не припиняються і зараз - на 5-й рік війни і становлять загрозу цілісності держави та дем

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Наш Фестиваль є відповіддю на спроби розколу, майданчиком для міжкультурного діалогу, взаємного збагачення та обміну знаннями між представниками різних етносів, що проживають в Києві у найприємніший та найпозитивніший з усіх можливих спосіб: в рамках фестивалю, де всі учасники взаємодіють один і одним та вільно спілкуються з гостями.

Ключові показники оцінки результату проекту

Кількість учасників - представників різних етнічних спільнот, культурних об'єднань. Кількість відвідувачів. Кількість та якість відгуків у медіа.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Фестиваль є розважально-просвітницьким. В програмі: екскурсії, майстер-класи та спеціальна безкоштовна дитяча програма. Фестиваль є безкоштовним для гостей та учасників. Відбувається на загальнодоступній площі. У концертній та освітній програмі фестивалю беруть участь дитячі колективи, благодійні організації. Кількість відвідувачів за два дні - 50 000 людей.

Бюджетна ефективність проекту

За умови наявності бюджету на рекламну підтримку Фестивалю є шанс залучити комерційних спонсорів у наступні роки.

Інформація про інноваційність проекту

В Києві немає жодного національно-культурного фестивалю в нашому форматі: поєднання спілкування з учасниками на стендах (двориках)+ концертна програма , виставки,активності та майстер-класи,

Інформація про співфінансування

Співфінансування здійснюється за рахунок національних ресторанів - учасників фуд-корту фестивалю

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Перемовини з учасниками: лютий-квітень. Виготовлення необхідних матеріалів - квітень. Рекламна кампанія - квітень-травень. Реалізація проекту - травень. Пост-кампанія та звітування - травень- червень.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Невчасна видача дозволів містом. Несприятливі погодні умови.

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".