Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Черга в дитячий садок з децентралізованим прийняттям рішень та з використанням технології блокчейні Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
05.03.2019
Номер
896
Освіта

Незмінна черга для запису дітей до дитсадка формується на блокчейні згідно часу подання заявки батьками .Завдяки блокчейну чергу не можна змінити або підробити . Окрім того черга зроблена таким чином що Директор садка одноособно не зможе приймати рішення , після аналізу документів дитини він може запропонувати зарахування/незарахування а вже остаточне рішення буде за керівництвом відділу освіти.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
150 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Вячеслав
Вячеслав Снєжков
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
Лариси Руденко вулиця, Дарницький район, Київ

Опис

Проблема

Корупція, відсутність прозорої незмінної черги до дитсадка ,підробка даних, одноособні рішення про зарахування за "зачіненими дверима"

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Рішенням вищевказних проблем є створення електронної черга дітей до дитсадка з використанням технології блокчейн та з децентралізованним прийняттям рішень відповідальних осіб. Така черга завдяки блокчейну унеможливить підробки даних а значіть й корупцію, стане прозорим інструментом у взаємодії громадян й влади, не дозволить змінювати або підроблювати дані або послідовність даних , надасть можливість всім відповідальним особам нести відповідальність за рішення, надасть можливість прозоро моніторити абсолютно всі дії та рішення що було зроблено в системі, надасть зручний автоматизований інструмент для громадян та дитсадків для чесного запису дітей та позбавить від паперової рутини.

Ключові показники оцінки результату проекту

Знищення корупції, автоматизація процесів, прозорість даних,незмінність даних, підвищення рівня довіри до влади.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Імпакт проекту у його інклюзивності прийняття рішень так й моніторингу даних , безоплатності для громадян , знищення або зменшення корупції ,збереження часу як громадян так й працівників дитсадків, відсутність паперових вимог на стадії подання , дійсно чесна та прозора черга.

Бюджетна ефективність проекту

Витрати на проект будуть тільки в його інтеграції , таподальшому фінансуванні збереження та зберігання данних у системі на блокчейні.

Інформація про інноваційність проекту

На даний момент немає аналогів подібних проектів у світі. Ми пропонуємо використати іноваційні українські розробки у даному проекті для підвищення рівня освіти України та задля знищення корупції.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

На данний момент Проект повністю готовий тож план заходів по втіленню проекту дуже простий - потребуємо фінансування в розмірі 150 000 гривень на інтеграцію проекту до дитячих садків та міграцію існуючих даних.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Різіком є відмова влади від втілення даного проекту через перешкоду їх хабарям.

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".