Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Спортивно-ігровий майданчик у початковій школі 1 ступеня №326 Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
918
Освіта

Облаштування спортивно-ігрового дитячого майданчика з гумовим покриттям на території школи №326. Проект передбачає облаштування основи для гумового покриття, монтаж гумового покриття та встановлення спортивно-ігрового обладнання для активного відпочинку дітей на свіжому повітрі.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
418 788 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Вишгородська, 44В

Опис

Проблема

На території школи немає спортивно-ігрового дитячого майданчика для занять на уроках фізкультури, активного відпочинку дітей на свіжому повітрі та прогулянок груп подовженого дня. Це унеможливлює створення умов для повноцінного розвитку дітей.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановлення елементів ігрового та спортивного майданчика. Облаштування безпечного гумового покриття. Створення облаштованої території для відпочинку дітей на свіжому повітрі.

Ключові показники оцінки результату проекту

Задоволення дітей їх фізичний та соціальний розвиток

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

В рамках проекту будуть створені умови для активних, безпечних та корисних прогулянок, під час яких діти зможуть розвивати всі групи м'язів, вестибулярний апарат, увагу, соціальні навички та інші важливі для подальшого повноцінного життя, аспекти.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Підготовчі роботи (демонтаж верхнього шару землі з вивозом, улаштування дренажу (щебінь, відсів), монтаж бордюрів), встановлення спортивного та ігрового обладнання, монтаж гумового покриття.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція більше 20%

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".