Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Капітальний ремонт відділення №23 ТМО «ПСИХІАТРІЯ» Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
927
Охорона здоров'я

Капітальний ремонт відділення №23, яке розташоване в лікувальному корпусі №1 закладу ТМО «ПСИХІАТРІЯ», який побудовано в 1978 році.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 418 738 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Кирилівська (Фрунзе), 103, Київ

Опис

Проблема

Приміщення відділення № 23 розташоване в лікувальному корпусі №1 закладу, який побудовано в 1978 році. За час експлуатації капітальний ремонт в цьому відділенні не проводився. Інженерні мережі, столярні вироби, напільне покриття та інше потребує заміни.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Вирішенням проблеми є проведення капітального ремонту відділення 23. Проведення належного ремонту дозволить в першу чергу надавати пацієнтам медичну допомогу в гідних комфортних умовах.

Ключові показники оцінки результату проекту

Забезпечення належних умов перебування у відділені №23 ТМО «ПСИХІАТРІЯ», як пациентам так і персоналу лікарні..

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Покращення умов перебування пацієнтів зменшує терміни лікування, сприяє формуванню в хворої людини позитивного налаштування на прийом ліків, кращому розумінню необхідності подальшого спостереження у лікаря амбулаторної ланки та прийому підтримуючої терапії після виписки. Людина, яка отримувала стаціонарну психіатричну допомогу в доброзичливих та необтяжливих умовах, має значно позитивніші прогнози щодо строків одужання чи покращення самопочуття.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проект не потребує подального фінансування

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".