Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Меморіал "Пам'яті та пошани" по вул. Митрополита Андрія Шептицького Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
944
Інше

Одним з надважливих завдань сьогодення є належне утримання Меморіалів загиблим військовослужбовцям, що віддзеркалює ставлення держави, суспільства та рідних до пам'яті про героїв.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
115 320 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Митрополита Андрея Шептицького (Луначарського), 5, Київ

Опис

Проблема

В часи війни важливо пам'ятати, яку ціну ми платимо за суверенітет і незалежність України. Особливо, яку ціну заплатили сім'ї загиблих Героїв. Одним з надважливих завдань сьогодення є належне утримання Меморіалів загиблим військовослужбовцям, що віддзеркалює ставлення держави, суспільства та рідних до пам'яті про героїв.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Облаштування Меморіалу «Пам'яті та пошани» буде сприяти посиленню патріотичних настроїв у суспільстві та моральній підтримці сімей загиблих. Меморіал стане повсякденною пам'яткою про героїзм українських воїнів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Біля Меморіалу можна буде проводити відкриті лекції для молоді, уроки Захисту Вітчизни та заходи патріотичного виховання нації

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Посилення патріотичних настроїв у суспільстві, вшанування подвигу українських військовослужбовців, волонтерів, добровольців, що стали на захист України.

Бюджетна ефективність проекту

Проект не потребує подальшого фінансування.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Проведення тендерів на закупівлю матеріалів та виконанню робіт (лютий – квітень). 2. Підписання договір з переможцями тендерів (квітень – травень). 3. Виконання робіт з облаштування Меморіалу (травень – серпень)

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ймовірне подорожчання матеріалів та вартості робіт

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".