Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

«OPEN SCIENCE» простір популяризації науки Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
05.03.2019
Номер
958
Публічний простір

Відкрита платформа спілкування киян і гостей міста із науковцями, де у форматі науково-популярних лекцій, діалогів та батлів, фестивалів презентуються напрямки науки і техніки у різних галузях, з метою заохочення до пізнання та популяризації вітчизняної та світової освіти та науки.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
493 038 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Перемоги, 37 корп. 6, Київ

Опис

Проблема

Мала обізнаність киян у вітчизняній, науковій спадщині, сучасних відкриттях та винаходах, наукових проектах, що трансформують суспільство і закладають його майбутнє. Зменшення престижу вітчизняної науки і освіти, що призводить до втрати наукового потенціалу, тоді як Україна потребує висококваліфікованих фахівців та науковців, що здатні розвивати та піднімати її авторитет на міжнародному рівні. Недостатня комунікація науковців із громадянським суспільством з можливістю донести свою думку, заохотити і мотивувати молодь до навчання у вітчизняних ВУЗах.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення відкритого наукового простору дозволить киянам та гостям міста більше дізнатися про видатних науковців, історичні і сучасні відкриття та винаходи, як наука трансформує суспільство і сприяє розвитку, про тенденції світового наукового руху і яку роль в ньому відіграє вітчизняна наука. Проект сприяє збільшенню авторитету вітчизняної науки та ВНЗ, залучає слухачів до відкритого спілкування з науковцями, де розповідається просто і цікаво про складне. Виконує загальнопросвітню місію і позиціонує Київ, як наукову столицю України, що має багату наукову базу та ВНЗ різного спрямування, що здатні підготувати висококваліфіковані кадри. Знайомить із сучасними науковими напрямками, мотивує молодь до вступу у вітчизняні ВНЗ і розвиток науки.

Ключові показники оцінки результату проекту

Кількість проведених заходів (лекції, тренінги, наукові діалоги та батли, фестивалі і т.п.). Кількість відвідувачів простору та його заходів. Кількість позитивних відгуків і рекомендацій у соцмережах та ЗМІ.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Змістовне дозвілля для киян і гостей міста, що презентує Київ, як наукову столицю. Безкоштовні, цікаві заходи на кшталт «Дні науки», «Наукові батли» та ін., де відвідувачами науково-популярних подій є дорослі і діти, а науковці (студенти, аспіранти) матимуть можливість показати свою роботу та зацікавити своїми напрямками, долучити до секцій та ін. проектів. Загальнодоступність забезпечується через соцмережи і комунікативні зв’язки з ЗНЗ. Сприяє зростанню авторитету вітчизняної освіти та науки.

Бюджетна ефективність проекту

Проект безкоштовний та може бути самоокупний за рахунок спонсорської допомоги.

Інформація про інноваційність проекту

Інноваційним є підхід щодо залучення музейного простору до науково-освітніх заходів, що демонструє не тільки минулі досягнення вітчизняної науки і техніки, а й популяризує сучасні винаходи та відкриття українських науковців, підвищує авторитет вітчизняної науки та освіти.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Несвоєчасні фінансування

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".