Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Здорова нація" - майданчик з вуличними тренажерами Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
959
Спорт

Пропаганда здорового способу життя має знайти своє місце в нашому суспільстві. На сьогоднішній день патріотичне виховання та здорова нація - це те, що потрібно для молоді. Тому, я вважаю, що такий майданчик потріден нашому району, адже поблизу немає жодного повноцінного майданчика з тренажерами.

Бюджет
277 612 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Яна
Яна Близниченко
Структурний підрозділ КМДА
Святошинська РДА
Адреса
вул. Олевська, 5, Київ

Опис

Проблема

На сьогоднішній день серйозно постає проблема живого спілкування, яке зараз замінюють компьютерні ігри, соціальні мережі та інше. Великою проблемою для нашого району є недостатність спеціально обладнаних місць відпочинку та проведення вільного часу. Це призводить до того, що майбутнє покоління мало спілкуються з ровесниками, погано розвиваються фізично, свій вільний час проводять в небезпечних для здоров’я місцях.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для вирішення проблеми пропонується облаштувати спортивний майданчик з вуличними тренажерами для занять загальною фізичною підготовкою дітей та дорослих. Створення сучасного спортивно-оздоровчого майданчику сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення і вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді. Тренування на такому майданчику додадуть силу, здоров’я, спритність нашому майбутньому поколінню. Будівництво спортивного майданчика з вуличними тренажерами дасть можливість зробити більш якісним і насиченим спортивне дозвілля і відпочинок мешканців. Безкоштовні вуличні тренажери – альтернатива сучасним тренажерним залам, що надасть можливість виконувати спортивні вправи в зручний час поблизу свого помешкання.

Ключові показники оцінки результату проекту

- пропоганда здорового способу життя; - створення сучасного спортивного осередку для зміцнення та збереження здоров’я громади мікрорайону; - за короткий термін створення продукту довготривалого використання, що має користь для здоров’я мешканців.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Популяризація здорового способу життя, фізичного виховання дітей.

Бюджетна ефективність проекту

Об'єкт не потребує великих витрат на утримання.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".