Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Фестиваль патріотичного кіно "Доблесть" Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
963
Культура, туризм

Десятки тисяч киян взяли участь в обороні рідної країни в ході АТО та ООС. Сотні з них навіки поповнили лави небесного війська України. Проте , на жаль, їх ратний подвиг не повністю донесений до молодого покоління та широкого загалу киян. Проведення Фестивалю патріотичного кіно "Доблесть" дозволить показати подвиг киян при обороні країни та увічнити їх героїзм.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
408 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Лариса
Лариса Дроздова
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Алма-Атинська, 109, Київ

Опис

Проблема

Недостатня висвітлення героїзму киян при захисті Батьківщини під час АТО. Недостатня кількість інформаційних військово-патріотичних заходів призводить до того, що українці не знають героїв-учасників АТО, які живуть з ними поруч, або взагалі не повернулися з війни.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення Фестивалю патріотичного кіно "Доблесть" та максимальне висвітлення в ЗМІ.

Ключові показники оцінки результату проекту

Фестиваль започаткує новий формат військово-патріотичного виховання молоді. Створить майданчик для обміну досвідом і популяризації патріотичної тематики у вітчизняних засобах комунікації (ЗМІ, соцмережі тощо ). Посилить мотивацію для створення нових творчих робіт (відеороликів, телепроектів, кінострічок) на військово-патріотичну тему.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Сотні талановитих журналістів та режисерів зможуть показати свій творчий доробок та тисячі українців більш детально дізнатися про героїв та усвідомити ціну мирного життя.

Бюджетна ефективність проекту

не потребує подальшого фінансування

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

відсутні

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".