Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Заміна ліфта в КНП «ЦПМСД № 2 Дніпровського району м. Києва» Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
965
Охорона здоров'я

Кожного дня всі ми користуємось ліфтом. Вагітні, населення похилого віку, люди з обмеженими можливостями - це перші, кому потрібна допомога при переміщенні.Будівля КНП «ЦПМСД №2 Дніпровського району м. Києва» була побудована у 1970 році минулого століття. За цей час жодного разу не було проведено капітального ремонту з заміни ліфта. Доцільно провести заміну ліфта на новий в цілях безпеки людей.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
999 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Олена
Олена Станіславська
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Павла Тичини, 22, Дніпровський район, Київ

Опис

Проблема

Для підтримання справного стану чи працездатності під час експлуатації ліфти підлягають огляду, технічному обслуговуванню та ремонту. З часом ліфти через тривалий термін експлуатації потребують капітального ремонту або заміни. Така ситуація виникла в КНП «ЦПМСД №2 Дніпровського району м. Києва». Ліфт експлуатується більше 45 років . Заїдають кнопки управління. Проблеми зв’язку з диспетчером . Ліфт часто ламається та потребує ремонту. Двері зачиняються надто швидко.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Будівля КНП «ЦПМСД №2 Дніпровського району м. Києва» була побудована у 1970 році минулого століття. За цей час жодного разу не було проведено капітального ремонту з заміни ліфтів. Доцільно провести заміну ліфта на новий в цілях безпеки людей.

Ключові показники оцінки результату проекту

Забезпечити доступність медичної допомоги для всіх категорій громадян у медичному закладі.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Для зручності пересування відвідувачами з дітьми,вагітних жінок, людей похилого віку та людей з обмеженними можливостями - це перші, кому потрібна допомога при переміщенні між поверхами.

Бюджетна ефективність проекту

Щомісячне обслуговування та технічний огляд ліфтів збільшують видатки бюджету та потребують подальшого фінансування

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".