Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

HubWay Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
982
Освіта

HubWay — простір для профорієнтації підлітків та молоді на базі ЗОШ №319 м. Києва, який передбачає отримання знань та навичок з перших вуст від успішних підприємців та публічних персон. На базі HubWay буде створена Школа наставництва.
Місія проекту полягає у розкритті потенціалу підлітків та виявленні їх талантів, створення стартапів у процесі навчання для успішної самореалізації у суспільстві.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
969 600 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Маргарита
Маргарита Ващук
Локалізація
Голосіївський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Валерія Лобановського (Червонозоряний, 146

Опис

Проблема

Більше 80% підлітків не уявляють своєї майбутньої професії та не мають можливості розкрити свій потенціал. Існує прірва між можливостями, отриманими у професійних закладах освіти та їх реалізацією у реальному житті. Низький рівень професійності викладання та компетенцій.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

HubWay передбачає створення простору для профорієнтації та самореалізації підлітків і молоді, а також Школи наставництва з метою отримання знань та навичок з перших вуст від успішних підприємців та публічних персон, виявленні талантів, створення стартапів під керівництвом наставників у процесі навчання для успішної самореалізації у суспільстві.

Ключові показники оцінки результату проекту

1. Підвищення рівня мотивації учнів 2. Опанування професійними навичками для визначення майбутньої професії 3. Особистий підхід у наставництві з кожним учнем 4. Атестація та тести для учнів, видача сертифікатів про успішне завершення програми курсу

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект буде корисним для учнів, педагогічного колективу та громади.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проект не потребує фінансування. Закладені в бюджет проекту 20% від вартості для упередження здорожчання техніки.

Інформація про інноваційність проекту

Модернізація та матеріально-технічне забезпечення створить умови для створення проектів - стартапів та отримання практичних навичок.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".