Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Акустична та мультимедійна система для музичних занять дошкільників ЗДО №672 На реалізації

Доданий
05.03.2019
Номер
988
Освіта

Придбання для музичної зали закладу дошкільної освіти №672 акустичної переносної колонки, мікрофонної стійки з тримачами, проектора стельового з кріпленням, моторизованого настінного екрану, ноутбука для проведення музичних занять, свят та розваг для дітей віком від 2 до 7 років

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
69 048 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Наталія
Наталія Морозова
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Миколи Кібальчича, 17, Київ

Опис

Проблема

На сьогоднішній день в закладі, окрім фортепіано, немає сучасного акустичного та мультимедійного обладнання. Музичні заняття, свята, розваги проводяться під музичний супровід фортепіано. Та сучасні діти вимагають сучасної організації освітнього процесу. Зробити освітній процес сучаснішим та інтерактивним можна, використовуючи акустичні та мультимедійні системи, які дозволяють музичному керівнику йти в ногу з часом та дітьми покоління Z. Це також допоможе виховати творчу особистість, яка спроможна самостійно мислити, генерувати креативні ідеї, приймати сміливі незвичайні рішення. Цьому сприятиме застосування інноваційних технологій у контексті особистісно орієнтованого музичного виховання. Саме мультимедійні засоби розширюють можливості естетики музичної акустики.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Вирішенням проблеми є придбання для організації і проведення музичних занять, свят, розваг в музичній залі закладу дошкільної освіти №672 акустичної переносної колонки, мікрофонної стійки з тримачами, проектора стельового з кріпленням, моторизованого настінного екрану та ноутбука.

Ключові показники оцінки результату проекту

Переносна акустична колонка, мікрофонна стійка з тримачами дозволить музичному керівнику організовувати не тільки заняття в межах музичної зали, а й поза межами її. Наприклад, коли карантин на віковій групі (діти не ходять до зали) чи музична розвага на подвір`ї закладу (фортепіано не винесеш на подвір`я). Освітній процес стане сучаснішим, коли педагог матиме змогу використовувати інформаційно-комунікативні технології: ноутбук, мультимедійний проектор, який проектуватиме на моторизованому екрані

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Даний проект спонукатиме громаду міста до осучаснення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти засобами інформаційно-комунікативних технологій. На сьогоднішній день у садочку 239 дітей, і кожного року приходять нові, і кожен з них матиме змогу користуватися акустичною переносною колонкою, мікрофонною стійкою з тримачами, проектором стельовим з кріпленням та моторизованим екраном продовж багатьох років, бо музична діяльність дітей є щоденною.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування.

Інформація про інноваційність проекту

Інноваційність проекту полягає в осучасненні освітнього процесу в закладі дошкільної освіти №672 засобами інформаційно-комунікативних технологій.

Інформація про співфінансування

Установлення проектора стельового з кріпленням та моторизованого екрану в музичній залі закладу здійсниться за кошти батьківської громади.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

2020

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".