Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Покращення умов виїзду працездатного населення з мікрорайону Бортничі до м.Бориспільська в час пік Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
05.03.2019
Номер
995
Дороги, транспорт

Покращення умов виїзду працездатного населення та дітей, які навчаються в інших школах з мікрорайону Бортничі в "час пік" до метро Бориспільська. Пропонується закласти до бюджети витрати для мікрорайону Бортничі в якому проживає більше 100 тисяч громадян України, а саме:
1. Виділити кошти для оплати додаткового громадського транспорту в "час пік" вранці з 6.30 до 9.00 та вверечі з 17.00 до 20.00.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 070 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Ірина
Ірина Лавриненко
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
Дарницький район, Київ

Опис

Проблема

Покращення умов виїзду працездатного населення та дітей, які навчаються в інших школах з мікрорайону Бортничі в "час пік" до метро Бориспільська.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується закласти до бюджету витрати для мікрорайону Бортничі в якому проживає більше 100 тисяч громадян України, а саме: 1. Виділити кошти для оплати додаткового громадського транспорту в "час пік" вранці з 6.30 до 9.00 та ввечері з 17.00 до 20.00. 2. Повернути маршрутні таксі №10 та №535 у звязку з побудовою нових житлових комплексів. 3. Заборонити місцевому монополісту ТОВ "Автосервіс" недозволяти зупинятися на зупинках в мікрорайоні трансферним маршруткам №753 та №324 з сел Вишеньки та Гнідин. 4.Провести додаткове обстеження працівниками Integrated Transport Planning LTD умови перевезення населення в "час пік", тільки вже не через зйомку дронів, а на власному досвіді в маршрутці. 5. Закупити для мікрорайону Бортничі додаткове соціальне маршрутне таксі Богдан А22/12.

Ключові показники оцінки результату проекту

Показники оцінки результату покаже заповненість маршрутного таксі пасажирами в час пік в межах норм.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

100 % соціальна ефективнисть

Бюджетна ефективність проекту

в залежності від вибору пропозицій

Інформація про інноваційність проекту

підключення до відеозйомки маршрутних таксі №474 для підтверждення точної інформації

Інформація про співфінансування

немає

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

очікування

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

власник ТОВ "Автосервіс"

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".